Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ennyi idő után menses kimaradá...

Ennyi idő után menses kimaradása normális?

Figyelt kérdés
Szülés után 5-6 hónappal elkezdtem menstruálni, és beállt fix 31 naposra a ciklus. Azonban júniusban valami történhetett, mert hó elején és végén is megvolt. Július abszolút kimaradt, tegnap teszteltem, negatív lett. Más is járt már így? Mi miatt lehet ez? Mennyi ideig maradhat így ki a menses? Most múlt 13 hónapos a gyermekem.
2011. aug. 2. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szules utanni 3. honapban megjott. Bealt a 28 napos ciklusom, majd a babam 8 honapos koraban elapadt a tejem. Mar nem szoptattam, de 1 eves kora korul 3 cikluson keresztul nem volt mensim.

Orvoshoz mentem, aki szerint teljesen normalis, mert az, hogy megjon, nem feltetlenul jelenti azt, hogy beindul a peteeres is.

2011. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én már a kicsi 8 hós kora óta nem szoptatok. Emiatt is furcsállom. Szerinted meddig várjak, ha nem jönne meg ebben a hónapban sem?
2011. aug. 2. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:

ha jól értem, nem maradt ki, hanem előbb jött (a múlt hónapban 2 volt, tehát csak előbb jött a következő).

szülés után normális, ha ingadozik, emiatt ne aggódj!

2011. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!