Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanában valaki a...

Szült mostanában valaki a kecskeméti megyei kórházban? Mi a véleményetek róla és milyen az ellátás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak genetikai mintavételen voltam ott, Kalocsán szültem. Hááát... Kecskeméten elég siralmas a kórház... 6-an voltunk 1 szobában (bár ez még nem annyira rossz),fürdő, wc a folyosón, mindenki azt használja. A szobák eléggé lepusztultak.

A nővérkék bár elvégzik a munkájukat, de én egy eléggé morcosat fogtam ki. A vizsgálat után a beteghordó kettőnket lent felejtett az uh előtt. Pedig ugye elvileg nem volt szabad mozognunk, járkálnunk. Senkinek se tűnt fel, hogy 1 órával az után, hogy az "utolsót" felvitték, mi még nem voltunk ott... Így ebédet se kaptunk. A nővér azzal elintézte a dolgot, hogy felsétálhattunk volna... ebéd meg már nincs...

2011. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hali! Én 6 hete szültem ott. Az orvosok szerintem szakmailag nagyon jók, a szülésznők nagyon rendesek,segítenek. A csecsemős nővérek nagyon mufurcok, csak a kezedbe nyomják 3 óránként a gyereket,majd szopi után szinte lecuppantják a cicidről, és nem szólnak semmit. De már rájöttem miért, mert a fenti gyerekorvos szétszadizza őket az újszülött osztályon...Az a doki,engem még le is ordított,mert egy másik orvos a dolgába avatkozott. A nővérek egyébként nagyon aranyosak a kismamákkal. Hát a wc és tusoló nagyon lepusztult,szobák aránylag jók. Gáz,h a túloldali folyosón van a wc, és a rooming in-ből úgy kellett átvágtáznom a látogatókon...Szóval inkább nehéz volt átvészelni azt a 3-4 napot!
2011. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!