Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméti és környéki anyukák...

Kecskeméti és környéki anyukák! Ki melyik orvosnál szült?

Figyelt kérdés
Kinél szültetek?Hogy bánt veletek?Mennyit segített(+infókra meg ilyenekre gondolok)Mennyi hálapénzt kellet neki adni?Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 5. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igaz nem kecskeméti vagyok(Kecel),Halason szültem,20eft-ot adtam,szülésznő segít a legtöbbet ő van a legtöbbet veled.Orvos óránként megnéz mennyit tágul a méh száj(orvos válogatja).Ha azt csinálod amit mond nem lesz semmi baj.Minden tanácsadáson(ultrahang,vizsgálatnál adtam még 2eft-ot).
2011. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok kecskeméti de a dokim igen és ott is fogok szülni.Én most várom a 4. babámat 21 éve járok Pétervári Lászlóhoz,meg vagyok vele elégedve,mindig kedves,közvetlen és barátságos.Pénzt tőlem még soha nem kért,persze a magánrendelésen igen 6e forintot amiben benne van az uh is.Volt már 6 műtétem de egyszer sem adtam neki érte pénzt és még is ugyan olyan kedves volt utána is.A szüléseknél sem adtam neki csak keveset és most sem fogok 20-30 ezernél többet adni.Én eddig még minden problémámat meg tudtam vele beszélni és mindenben segített is.A szüléseim alatt is sokat viccelődött és igy tökjó hangulatban telt az egész.Telefonon is mindig elérhető ha véletlenül nem,velem egyszer fordult elő,pár perc múlva visszahivott.Nekem ami nagyon jó volt hogy mindig biztonságban éreztem magam mellette a szülések alatt is mert olyan barátságos volt.Ja,és még egy email cimet is kaptam ahova irhatok neki ,ha valami olyan kérdésem van ami nem sürgős de érdekel.Én csak ajánlani tudom őt.


19hkm

2011. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nah ez nagyon jól hangzik!Nekem már 16éves korom óta a Nemes dr.az orvosom.Ő is jó fej,csak néha kicsit keményen megmondja a dolgokat,viszont rengetegbe kerülnek a vizsgálatok és az asszisztens azt mondta,hogy szülésnél minimum 50-et szoktak adni.Lehet hogy váltanom kéne,mert ennyit sajnos nem engedhetek meg magamnak+vizsgálatonként 10-20ezer..:( Még nem vagyok babás csak próbálkozunk.Remélem hamar összejön.:)
2011. okt. 6. 10:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy kicsit lehangollak, kedves kérdező - de ez a Pétervári doki- én most hallottam róla először jó véleményt- és bocsának kedves 2.válaszoló tőled is. Én is találkoztam vele 2terhességem alatt is, de olyan isznyatosan bunkó volt- és mindenkitől csak ezt hallom róla- végülis jó volt olvasni a 2.válaszoló sorait, hogy van akivel normális. Velem konkrétan úgy beszélt minden alkalommal, mint valami ronggyal- kb, genetikai tanácsadásra kellett hozzá járnom. Ráadásul nálam etéren szakmailag is igen-igen leszerepelt- de ez már az én magánügyem. Ezt itt nem is részletezném.

Én tutira nem szülnék nála, mint embert is messziről elkerülném. Én is a Nemeshez járok, de csak UH-kra, bírom a fejét- de valóban eléggé el van szállva magától.

Én pesten szülök majd- oda járok dokihoz is egyébként.

Akit ajánlanék neked - Dr. Nagy Károly- róla leginkább pozitív véleményeket hallottam, és a Tankó dokit a fiatalabbat inkább- mert állítólag az idős már nem vállal új kismamákat. 3.gyerekemet várom- úgyhogy azért benne vagyok a témában. :)

1.vel a Nagy K-hoz jártam- őt nagyon szerettem, a mai napig megismer és köszön, de már az elsőt is pesten szültem- hozzá csak terhesgondozásra jártam. A tarifája is jóval alacsonyabb volt 4éve, mint a Nemesé, gondolom most is.

Ettől függetlenül persze a Pétervárihoz is mehetsz nyugodtan- de szerintem borzasztó az az ember.

2011. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ!De Pestre felérni meg minden...Nem gázos?Tőlem kb 80km.
2011. okt. 6. 15:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Nyirády Tamáshoz jártam. Nagyon rendes, csak pozitív véleményem van róla. Rendes volt a szülésnél is.
2011. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

szia, nem gázos pest, egyébként is járunk, és csak havonat egyszer kell a dokinál megjelenni, plusz a szülés. Vérvételre egyébre kméten járok. Semmi extra egyébként- de persze nem azt akarom mondani, hogy szüljél pesten- én inkább a Péterváritól óvtalak volna. :)

Remélem sikerül jó dokit találnod!! Boldog babavárást és könnyű szülést kivánok!

2011. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!:) Kedves utolsó előtti!Az még meg tudnád írni úgy kb,hogy mennyi volt a vizsgálat+a szülés?Előre is köszönöm!

2011. okt. 7. 08:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Csuka Ferenchez járok! Nagyon meg vagyok elégedve. Alapos, de nem pénzéhes. Kecskeméten 7 ezer, Kiskunfélegyházán,ha jól tudom 6 ezerért rendel.

Nem erőlteti,hogy menjél mindig, mint egyes dokik,akik 3 hetente visszahívnak. Meg nekem szimpatikus az a hozzáállás,hogy nem betegség a terhesség. Igazából nem tilt semmitől, nem fújja túl ezt a dolgot.

Bár én 50 körül fogok neki adni szüléskor, természetesen nem muszáj annyit.

2011. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Még várom a további válaszokat!
2011. okt. 8. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!