Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A hat hetes kontrollra ugyan...

A hat hetes kontrollra ugyan ahhoz a dokihoz kell visszamenni, akinél szültem? Ilyenkor-miben áll-a kontrollvizsgálat? Mennyi időt vesz igénybe, ha nem volt komplikáció? A kórházban kerűl sor erre, a nőgyógyászati-osztályon vagy a szülészeten?

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom,és nem tudom mi lesz?!Első babás leszek-ezért nincs gyakorlatom.Remélem fájdalommal nem jár a vizsgálat?!
2009. ápr. 8. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is az ügyeletes dokinál szültem, és hozzá mentem vissza a hathetes konrtollra. Egyszerüen elkértem a számát. De mehetsz ahhoz is ako most a terhesgondozásodat végzi, gondolom az sztk-ban. Nem fájdalmas, sima nőgyógyászati vizsgálat. Minden jót!
2009. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én is ügyeletesnél szültem, és nem hozzá mentem visza. Azt mondta menjek hozzá a 6 hetes UH-ra, de a magánrendelője számát adta meg, ami a város másik végén van, így kerestem a lakhelyemhez közeli dokit. Nagyon rendes volt, nem fájt a vizsgálat. Megnézte kívül belül a varratokat, hogy a méh visszahúzódott-e, és megnézte a melleimet is, rákszűrést is csinált.

2009. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem volt fogadott orvosom, de nem volt hajlandó bejönni a szülésre, szóval, nem hozzá mentem vissza a 6hetesre.Akihez mentem ő abba a kórházba hívott, ahol ügyeletes, és nem kért pénzt a vizsgálatért.Ha nincs fogadott orvosod akkor szerintem ahoz menj vissza akihez terhes gondozásra jártál.

Kb negyed óra az egész vizsgálat.Megnézik hogy a méhed rendesen visszahúzodott-e,és ha császároztak, vesz egy pillantást a sebre,hogy beyógyult-e.Legalábbis nálam ez történt.Meg beszéltünk 1 kicsit a védekezésről.

2009. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,minden jót nektek!
2009. ápr. 8. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Oda és ahhoz mész, ahova és akihez akarsz.

Nem muszály a kórházba visszamenni, ha van nőgyógyászati rendelés, oda is mehetsz.

A vizsgálat nem fáj, egy sima nőgyógyászati vizsgálat egy citológiával.

2009. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!