Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az Egri kórházban a...

Milyen az Egri kórházban a szülészet? Milyenek a szülészorvosok és szülésznők?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nővérem ott szült, és nagyon rossz tapasztalatai vannak. Azóta is emlegeti, hogy a nővérek nagyon lekezelőek voltak vele, kért egy fájdalomcsillapítót (migrénes), erre a válasz, hogy ne hisztizzen már, aztán kérdezett az egyik csecsemősnővértől valamit (arra már nem emlészem mit), a válasz: minek szült gyereket, ha még ennyit sem tud?
2011. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én 2008-ban szültem a kislányom és most is itt fogom szülni a második gyermekem. Nekem az orvosommal és a szülésznőmmel semmi bajom nem volt, bár én felfogadtam mind a kettőt. A csecsemős nővérek hát nekem is volt kifogásom velük, de hála istennek volt kivétel is köztük. Azóta nem tudom mi változott, ha változás történt akkor meg reménykedjünk, hogy csak pozitív irányban.
2011. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ja igen, a nővérem 2010.októberében szült ott.
2011. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is most fogok itt szülni, első gyerek, így tapasztalatom nincs. Barátnőm májusban szült, tökéletesen elégedett volt. Volt fogadott orvosa és szülésznője, de ettől függetlenül a csecsemős nővérek nagyon kedvesek, segítőkészek voltak, elégedetten ment haza!!! A védőnőm szintén hasonló beszámolókról mesélt, tehát hogy kedvesek, rendesek az osztályon. Benn töltöttem 1,5 napot a szülészeten két hete, egyéb okok miatt, de megnyugodtam. Kedvesek és segítőkészek voltak a nővérek, szülésznők. Volt, aki nem mosolygott állandóan, de hát emberek vagyunk, mindenkinek lehet gondja, rossz napja...

Nyilván azon is sok minden múlik, hogy Te mennyire vagy kedves, együttműködő velük. Ha látják rajtad a pozitív hozzáállást, együttműködést, kedves vagy, semmi gond sem lesz!!! Tudod: amit adsz, azt kapod vissza. Szóval nyugalom, én maximálisan optimista vagyok!!!

(Bár azt majd meglátod, hogy mennyi barna bőrű etnikum lesz benn. Volt, aki meg sem tudta mondani, hány hetes, és falkában jártak le cigizni. Ez kissé aggaszt, de ne értsen félre senki...)

2011. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2009 decemberében szültem a lányom fogadott orvossal és fogadott szülésznővel, így velük nem is volt semmi probléma!Bár én is voltam előtte is bent és a szülésznők végig nagyon kedvesek voltak nyugtattak!Tényleg mindegyik!


Viszont a csecsemősökről nekem sincs jó véleményem!Semiben nme segítettek!Mondjuk én nem is kértem meg őket, de annyi eszük lehetne szerintem, hogy egy esőször szülő nő még nemigen pelenkázott öltöztetett!Semmiből nme tartana nekik minden szobába egyszer bemenni....Na mindegy ez csak az én véleményem!


DE tavaly október 5-étől bababarát lett a kórház, ez csak jalent valami jót!Remélem! :)Mi is tervezzük a kistesót :)Remélem már óton van :)


Amúgy az osztályos nővér (a gyerekágyon) velem ő nagyon kedves volt!Mindig próbált segíteni!Mondjuk szerencsém volt a mert a második harmadik éjjel ugyanaz a nővér volt aki engem (fgoadott) az osztályon!Szóval minden frissen szült nő kap egy nővért segíteni zuhanyozni...ÉS nálunk utána ő volt éjjel is, és mindig érdeklődött felőlünk :)Ő bagyon kedves!De akárhogy ordított második éjjel a lányom egy csecsemős sem jött oda...


De alpjában véve én szívesen megyek vissz, mert már ügyesebb vagyok nincs nagy szükségem csescemősnővérre! :)

A többiek meg tlnyleg kedvesek voltak!

2011. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 alaszka ***** válasza:
Én 6 hete szültem Egerben, előtte pedig 2007-ben. Azóta hihetetlen fejlődésen ment át a kórház, én kellemesen csalódtam! 2007-ben iszonyat volt minden, az ellátás, a hozzáállás, a higiénia. Most viszont az ellátás szerintem nagyon jó lett, gondolok itt arra pl. hogy kétféle kaja közül lehet választani ebédre. A nővérek többnyire kedvesek, segítenek mindenben, a csecsemősök is, 1-2 fura van köztük, de a többségük tényleg nagyon segítőkész volt. Valahogy az egész légkör más, mint 2007-ben, biztos a bababarát cím miatt. A szoptatást nagyon előtérbe helyezik, segítenek, megmutatják, naponta 3x megkérdezik hogy megy. Én azt gondolom, ma Magyarországon nem sok kórház lehet jobb ennél. Nekem most csak pozitív tapasztalatom volt, pedig egy nappal többet is kellett bent lennünk. Mondjuk nagyon jó szobatársakat fogtam ki. :)
2011. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 alaszka ***** válasza:
Előző vagyok. Ja, valaki felvetette: nyugi, a rendes anyukákat nem rakják össze a nem rendesekkel! :) Hacsak nem teltház van, de az szerintem ritka.
2011. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én voltam a 10.55, aki felvetette a kényes kérdést: Igen, telt ház volt lenn az 1. emeleten, így azért kerültem "fehér hollóként" egyedül egy hatos szobába...

Meglátjuk, milyen lesz a tapasztalatunk szülés után! ;-)

2011. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 alaszka ***** válasza:

A gyerekágyas részleg a 2-on van, ott szerintem nem lesz így. Én éjjel szültem, és egy teljesen üres szobába tettek, pedig abban a bizonyosban is volt hely. Úgyhogy nyugi!

oda még a takarítónő se szívesen ment be... :)

2011. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10.55+20.13 vagyok: köszi kedves utolsó, megnyugtattál!

Nem ítélek könnyen, de diplomásként elég nehezen éltem meg a szobatársak viselkedését és tudatlanságát...

Kedves Kérdező! Te mikor fogsz szülni?

2011. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!