Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért siettetnék különböző...

Miért siettetnék különböző praktikákkal a kismamák a szülés beindulását?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert van akit rettenetesen megvisel
2009. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, álltál már szülés előtt? Mert amikor eljön ennek az ideje, szeretnél minél előbb túlesni ezen azért, mert a legvégén már megvisel a terhesség és szeretnéd a babádat látni.
2009. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van aki azért,mert már túlhaladta az idöt(túlhordás)és nem szeretne befeküdni a kórházba...
2009. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek mindig elítéltem azokat akik sürgetni akarják,mert akkor bújjon ki a Manó amikor Ő készen áll.

De ekkor még nem vártam babát!!

Most hogy az utolsó hetekbe járok,bármire képes lennék(ami nem veszélyes)csak hogy végre a karomba tarthassam azt a kicsi lényt,a fiamat, akit 9 hónapra a pocimba tartottam.Átakarom már ölelni,és érezni hogy most már én is anya lettem.

Szeretném látni szerelmünk Édes gyümölcsét,tudni AKAROM hogy minden rendben van e.

Ez nem elítélendő,mert az utolsó 2-3 hétre már teljesen fejlettek,csak a súlyuk és a a cm-nő.

Nőni meg itt kinn is tudnak.

2009. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert a tulhordás veszélyes lehet. Ha túl sokáig van bent a baba, ugyan olyan kockázatoknak van kitéve, mint az újszülött babák, mivel a lepény már nem képes megfelelően oxigénnel és egyéb tápanyagokkal ellátni. És talán természetesebbnek tűnik valami népi gyógymód, mint a korházban megrepesztett burok. Anyukám engem is 2 héttel túlhordott és indításos szülése volt. Nekem is az első két babám később jött, de én nem próbálkoztam semmivel.

Ági

2009. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
valószínüleg, tényleg azért, mert a terhesség a vége felé tényleg "terhesség". Én 37 hetes vagyok, és már nagyon várom,hogy megszülessen, mert már kényelmetlen, itt fáj ott fáj, szóval, már nem kellemes. de, szerintem a baba akkor fog jönni, amikor ő készen áll. ennyi!!
2009. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én túlhordtam, de jól éreztem magam. Mindenki várta a kicsit, de nekem jó volt egyben:) (kicsit féltem a felelősségtől..)

De az indítástól nagyon féltem, így mindent megpróbáltam-ép észen belül-ami beindítja a szülést, hogy ne indítsák, és megjött magától egy nappal a beavatkozás előtt:-)

2009. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi a válaszokat...Igen,van egy drága kicsi fiacskám,ő most 3 hónapos,tehát már én is átéltem a szülést és minden hozzá kapcsolódó jót-rosszat egyaránt...Éppen emiatt tettem fel a kérdést,mert az én esetemben is szinte teher volt az utolsó hónap,de nem gondoltam,hogy "kicselezhetem" a kicsinket.Mégegyszer köszi a válaszokat!!!
2009. ápr. 10. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!