Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hete szültem. Hosszabb...

Egy hete szültem. Hosszabb állás után, vagy ha rosszul mozdulok a húgycsövemben erős szúrást érzek. Ez normális?

Figyelt kérdés
Fáj a gátsebem is, de nem vészes, pedig elég nagy babám született természetes úton. Mitől fájhat a húgycső? Vagy másnak is ilyen volt?
2009. ápr. 9. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudok kielégítő választ írni, de annyit írhatok, hogy 1 hét az még nagyon kevés. Sokat kell még gyógyulnod. De ha nagyon aggaszt a fájdalom, vagy rosszabb lenne, mindeenkép szólj dokinak, vagy legalább, kérdezz rá, a védőnőnél...
2009. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Decemberben szültem és nekem is szúrt és úgy emlékszem hogy még jópár hétig eltartott. Azt nem tudom mitől fájhat, gondolom a szülés minden szervet megvisel.
2009. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

6 hete szultem es meg mindig fajdogal...szoval szerintem csak megviselt minket a szules

2009. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ez a húgycsőfájás a szülés utáni 10. napon jelentkezett, 2 napig elég erősen fájt, a harmadik napra enyhült, majd teljesen elmúlt magától. Ami segíthet az enyhítésben, ha combközéptől derék fölöttig betekered magad egy vastag takaróval. (legalábbis nekem ez segített)
2009. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, remélem akkor ez is elmúlik a gyermekágyi bajokkal
2009. ápr. 9. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki,hogy ami még távozik belőlünk,a betétre, az ugye hozzá dörzsölődik a húgy cső végéhez, így az elfertőződik.Rengeteg vizet javasolt,(bár én nagyon keveset ittam,)nekem utána elmúlt a fájdalom.Igyál gyógyfüves teákat.Minden jó!
2009. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!