Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy egy fél,...

Az normális, hogy egy fél, egy óra állás után nagyon fáj a derekam? /15 éves fiú/

Figyelt kérdés
Elvileg nincsen gerincferdülésem, és mindig kihúzom magamat, nem görnyedek. :S Van akinek ez ugyanígy előfordult? Minek lehet ez a jele?
2010. aug. 22. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Még ha buliban vagyok és táncolok, akkor is megfájdul a derekam 1-2 óra állás után. Sőt, ha egy helyben kell állnom mozdulatlanul, pár perc után el is ájulok. Pedig a túrázást birom (20-30 km-t is).


Nekem sincs gerincferdülésem... A fene tudja.


Nagy segítség nem voltam, de gondoltam írok, h ne érezd magad egyedül a problémáddal.. :)


26/L

2010. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt az állást hogyan kell érteni? Áll a bolti eladó is, de nem egyhelyben. Ide-oda járkál, tesz vesz. Neki igy kell dolgoznia legalább 8 órán át.

A katona is áll, díszórségben mozdulatlanul, legalább egy órán át. Amikor kirándulsz, és turázol akkor is a lábaidon mész órákon át. Tehát a te állásod melyik ezek közül? Vszeg csak a tartásoddal lehet baj. A mozdulatlanul állást meg nem kell erőltetni. Apró mozgásokra mindíg van lehetőség.

2010. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a gyenge hasizom és a pocak is okozhat hát-/derékfájást
2010. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy állok hogy egy helyben, kisebb mozdulatokkal.
2010. aug. 22. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is fáj simán állok alig mozgok akkor. Járok táncolni, azt pl. rendesen bíom, stáás közben sncs smmi. Csak h teljese egyhelybn állok, gerincferdülésem nekem sincs, fogalmam sincs mitől van.
2010. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes szenvedni. Menj el a háziorvosodhoz, és mondd el neki a problémádat. Ő tudni fogja, hogy ebben az életkorban, ezzel a munkával, vagy a tanulás mellett, a te alkatoddal, normális dolog az állandó hátfájás, vagy nem az. A háziorvos pont erre van. És megmondja, hogy mi lehet a probléma. De szerintem ez az állapot nem fog egy.kettőre elmulni. Majd elmondja neked.
2010. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!