Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistarcsán szült innen mostaná...

Kistarcsán szült innen mostanában valaki? Lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

ki volt a szülésznőd és jó volt e?

Epit lehet e kérni? fizetni kel érte?

Csecsemősök milyenek voltak?Éjjelre le lehet adni a babát?


2011. aug. 5. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tavaly áprilisban szültem itt Kistarcsán. Nagyon pozitív volt a kórház összességében, a doki extra jó volt, bár ő már azóta nincs itt. A szülésnő is jó volt, a neve Makarész Andrea. Epit ha jól tudom lehet kérni, csak jó előre kell szólni, de úgy hallottam itt "nem szeretik" valami miatt. Hogy mennyibe kerül azt sajnos nem tudom. A csecsemősök is pozitívak voltak, egy volt aki kicsit durván odaszólt, amikor másnap sírt a babám és bementem a babaszobába, hogy mit csináljak. Mondom nincs elég tejem, erre ő: honnan lenne Drágám. De egyébként tényleg nagyon jó fej, kedves, volt mindenki. Hogy le lehet-e adni a babát nem tudom. Szerintem nem, itt nekem is meg a barátnőmnek is úgy volt, hogy végig veled volt a baba. Én külön szobát kértem 2ágyast, alapítványi szoba. Jó volt nagyon.
2011. aug. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!