Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek mostanában Kistarcsá...

Szültetek mostanában Kistarcsán? Tapasztalatok? Alapítványi szoba ára stb.

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia . Én napra pontosan 6 hónapja szültem ott. Mindenképpen ajánlom az 1 ágyas szobát!!!A 2 ágyasból is alig vártam, hogy átmehessek.Kórteremben tuti nem bírtam volna ki. 72 órát kell bent lenni. Én 2 éjszakát voltam 2ágyasban, 2-t pedig egy ágyasban és erre fizettünk kb 30ezer körül. A szülészet elég jó. Lehet vízben vajúdni. Viszont a csecsemőosztály katasztrofális!!!! Nekem majdnem két napig nem hozták ki a gyerekemet, pedig a férjem szólt, hogy nem tudok járni a gátseb miatt. Én is állandóan szóltam a nővérnek, amikor jött, hogy hozzák ki nekem a gyerekemet, de semmi. (Sajnos pont akkor szültem, amikor volt valami nagy járvány és csak 5 perc volt a látogatási idő, ezért az uram csak annyi időre tudta kihozni). A pelenkáját sem cserélték le. 2 napig ugyanaz a pisis pelenka volt rajta. Mi meg nem tudtuk, hogy nem veszik le a pelenkát, meg ugye ki se hozták nekem, meg se tudtam nézni. Szóval a feneke nagyon csúnya volt. Amikor pedig szóltunk emiatt, akkor szó szerint leszúrtak, hogy nekem kell mennem a gyerekért és mindent nekem kell vele csinálnom. Hiába mondtam, hogy még a wc-re sem tudok kimenni egyedül. Ugyanez volt a szoptatásnál is. Megígérték, hogy mindjárt jön 1 nővér és megmutatja mit kell csinálni...2 napot vártam a nővérre...úgyhogy magamtól kezdtem próbálkozni, aminek az lett a következménye, hogy 6 helyen lett hatalmas vérhólyag a mellemen, mert rossz volt a technikánk. És arra is 2 napot kellett várni, hogy adjanak valami folyadékot a gyereknek. Ezért nagyon haragudtam rájuk. De szerencsére rá fél napra elindult a tejtermelésem. Szóval az alapkoncepció:mindent neked kell csinálni. Maguktól semmit sem segítenek, oda kell menni és szólni kell, ha van valami óhaj-sóhaj. Aztán vagy jönnek, vagy nem...Én biztos nem szülök ott még egyszer:S Remélem neked nagyobb szerencséd lesz. További boldog babavárást és könnyű szülést kívánok.
2011. júl. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!