Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistarcsán szült olyan mostaná...

Mendy1025 kérdése:

Kistarcsán szült olyan mostanában, aki alapítványi szobában volt?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi lennék,pontosan mennyibe kerül.Azt is hallottam,hogy csekken kell fizetni....azt akkor mikor jössz ki a kórházból,vagy utána feladod postán?
2011. febr. 17. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
10.000 forint az egyágyas, 5000 ft. a kétágyas. nem csekkes. hanem amikor elmész a kórházból lesétálsz a földszintre és befizeted. CSak utána kapod meg a zárójelentésedet.
2011. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy kapsz egy csekket, és majd befizeted.
2011. febr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem, már nem csekkes, mert alig fizették be. nayon sok minden változott ott.
2011. febr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)mi változott mire gondolsz?Én 2009-ben szültem ott,akkor nem alapítványiba voltam,csak kiváncsi voltam,az mennyi:)
2011. febr. 18. 12:22
 5/6 anonim válasza:
Én hat évvel ezelőtt voltam ott alpítványi szobában.Akkor még csekkes volt.Tavaj már nem ott voltam hanem normális szobában.Egyébként érdekes hogy a normális hat ágyas szobában jobban éreztem magam,mert ott a szobatársaktól azért több segítséget kaptam,és a hangulat is tök jó volt.A magánszoba higiéniai okok miatt persze jobb,de nagyon uncsi volt.Persze ez csak az én véleményem.
2011. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,az első babát én is 6 ágyasban szültem,éstényleg ki lehet bírni:)
2011. febr. 19. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!