Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hete volt a második császáro...

3 hete volt a második császárom, és mégmindig érzékeny a sebem és környéke, főleg estére érzem jobban. Másnál is ilyen nehezen gyógyul?

Figyelt kérdés
Az elsővel már ilyenkor nem fájt.
2011. aug. 5. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem három hónapja volt a harmadik császárom.estére nagyon fáj a bal fele.Ráadásul elvágták az idegeket és iszonyuan zavar,hogy semmit nem érzek egy jó darabon.
2011. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég sokáig fájt.
2011. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem hónapokig fájt, és mai napig időjárásra érzékeny. Alatta felette 1-1cm-re nem érzek semmit.
2011. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem érzékeny és a jobb oldalamon a szeméremdomb fölött olyan "hülyén" érzem.Mármint, hogy érzem is meg nem is.Remélem érthető :)

A sebem különben rendben van, időjárás változáskor lila, de amúgy nincs gond, csak érzékeny ott a bőr.

7 hónapja szültem

2011. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!