Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Inzulinrezisztens kismamák,...

Inzulinrezisztens kismamák, hogy működnek a dolgok?

Figyelt kérdés
érdekelne,hogy az IR miatt lehet-e normál úton szülni,érzéstelenítés stb, okoz-e valamilyen problémát a dolog? van aki szült IR-rel közületek?
2011. aug. 8. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is IR-s vagyok. Bár a terhesség alatt inzulin szintet nem néztek (a dokim szerint ez ilyenkor amúgy is felborult) a cukrom ami korábban felső határon volt mindig meglepő módon megjavult. A diétát igyekszem tartani, de nem mindig sikerül. A Met-ről leállítottak a 2. trimeszter elején.

Lassan itt a szülés, de az IR itt semmit sem befolyások, az érzéstelenítésnél sem. Annyira fogok figyelni, hogy szülés után kérem a babám cukorszintjére figyeljenek oda, nehogy problémája legyen. Bár mint írtam nálam nem alakult ki a terhességi cukor sem.

Nem lesz semmi gond. Figyelj a diétára. Jó egészséget nektek.

2011. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi,nektek is jó egészséget!
2011. aug. 8. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!