Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inzulinrezisztens kismamák,...

Inzulinrezisztens kismamák, ti mit szedtek?

Figyelt kérdés
7hetes vagyok, a doki azt mondta,hogy a Merckformint 13.hétig szedjem ugyanúgy,mellé írt fel Utrogestant 2x2-t, de a terhesvitaminról elfelejtettem megkérdezni,hogy szedhetem-e.lehet,hogy buta kérdés ,de másfél év próbálkozás után én már nagyon óvatos vagyok.
2011. jún. 27. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

A Met-et én is elhagytam az első trimeszter után, fokozatosan. Duphastont szedtem még a 12. hétig. Vitamint a Ladevit-et + Magne B6-ot. De közben kiderült nekem még Euthyrox is kell a pajzsmirigyre.

Most már csak a pajzs-os bogyó és magnézium van.


31 hetes km.

2011. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En a 20. het kornyeken hagytam el a metet. Szedtem utrot is a 14. hetig. Most Magne B6/ot szedek es terhesvitamint.

En arra lennek kivancsi, hogy kinel alakult ki terhessegi cukor? Na es hogy hanyadik heten.

2011. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en friss terhes vagyok, meg nagyon nem elem bele magam a dologba, meforalt szedek meg pár hetig (9.hetig)
2011. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

20:36-os válaszadó


Nekem a 14. héten 6,8 volt a 120 perces terhelésem, a 24. héten 5,9. Előtte soha nem voltak ilyen jó értékeim, még a mettel sem. Tartom a diétát (legalábbis próbálom). De szerintem nálam az segített, hogy fogytam 20 kg-t és a terhesség alatt is még csak 5-t szedtem fel. A Hba1c-m (átlagos vércukor) is jó volt nemrég 4,1%.

Remélem már nem lesz vele gond.

2011. jún. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20:36-os vagyok. Nekem a 15. heten neztek terhelest es akkor volt 4.8. De azert aggodom, nehogy elojojjon, hisz az egyik mankom (met) elhagytam. 25. hetben vagyok, eddig 2 kilonal tartok.
2011. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elején én is nagyon aggódtam, hogy elvették tőlem a met-et. Főleg, hogy újabban sokan végig szedik. De úgy tűnik minden ok így is. Tartsd a diétát. Bár nálam az elmúlt 2-3 hétben jött el az, hogy egyfolytában ennék. De még ki kell bírnom 6-8 hetet... persze a szoptatás alatt is figyelni kell majd.
2011. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja az előző válaszoló vagyok és 31+3 napnál tartok épp.
2011. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
20:52-es válaszoló! Csak pozitívan,nyugodtan éld bele magad, ne vonzd be a rosszat,csakis a jót,nem lesz semmi baj,nem lehet! Boldog babavárást!
2011. júl. 20. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!