Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek melyik betét vált be a...

Kinek melyik betét vált be a szülés utánra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

első napokban tena szuper, aztán sima always betét használtam abból az éjszakait ami nagyobb.

én császáros voltam, s szépen "kipucoltak" igy kb egy hétig volt csak gyermekágyas vérzésem.

2011. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Tena. A sima éjszakai betét kb. annyit ért, mint egy papírzsepi:S
2011. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én a chicconak használtam a gyermekágyiját. császárral szültem és szépen megcsináltak. Kb. 1 hétig tartott az egész vérzés, ami komolyabbnak tekinthető. Utána már csak sima betétet használtam kb. a 4. hétig, de akkor se kellett már isten igazából, csak a biztonság kedvéjért volt bent.
2011. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én libresst használtam, eleinte az éjszakait, de nem véreztem annyira és a sima is elég volt.
2011. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én nem használtam ilyen drága betétet. A dm-ben vettem sajátmárkás inkontinencia betétet, abból sem a legnagyobbat hanem az eggyel kisebbet. Rendesen véreztem, de bőven elég volt. 1 csomag kb. 450 ft. Kényelmes és tartós. Én csak ajánlani tudom, normál úton szültem, de csak az első 2 nap kellet használnom, utána libresse éjszakaim volt.
2011. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szintén a Tena
2011. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

always éjszakai vagy szuper plusz. Illetve egy nap a neturella szuperjét.

Kényelmesebb volt nekem a vékony hagyományos betét, mint a mini pelus. Inkább gyakrabban cseréltem, bár nem volt vészes a gyerekágyas időszakom egyszer se.

A fiammal 4hét, a lányommal 5hét, de csak az első 3-5nap volt normál vérzés, a többin inkább maszatoltam.

Alapból tamponos vagyok, ami szülés után ugye tilos, ezért választottam a hosszú betéteket, ne maszatoljam magam össze.

2011. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tena normált használtam, császáros voltam.
2011. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
tena lady normal.Egyszer sem ázott át,de vehetsz nagyobbat is.A tena betétek nagyon jók.És patika kártyára is lehet venni őket a patikában.
2011. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Vattát tekertem gézcsíkkal körbe, azt tettem a betétbe még, nekem az vált be. Erősen véreztem, az kényelmes és olcsó. Azóta is gyártok ilyet itthon, ha erős a mensesem.
2011. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!