Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Always ultra- super plus...

Always ultra- super plus betét elég lesz szülés utánra?

Figyelt kérdés

Azt vettem 2duo csomagot, 32db van benne.

Bocsi a kérdésért de készítem össze a kórházi holmikat, és úgy gondolom elég lesz, de mivel első baba, nem tudok mihez viszonyítani.

Ha ez nem jó, milyen vegyeK?


2010. dec. 7. 08:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz elég, még a legvastagabb is vékony ilyenkor... Én TENA betétet vettem gyógyszertárban, és úgy kértem, hogy szülés utánra kell. Nekem az vált be.
2010. dec. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, van aki nagyon vérez, van aki kevésbé. Nekem sem volt elég, nekem is kellett a TENA. de van, akinek elég az éjszakai.
2010. dec. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem elég. Tena extra a minimum. Lehet még az is kevés lesz. Ne mensiszerű mennyiségre gondolj, hanem brutális vérmennyiségre az első napon.
2010. dec. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem elég voltbár engem végül császároztak. A korházban egyébként Tenát adtak aki kért. Érdemes megvenni egy csomaggal aztán majd látod, hogy kell e.
2010. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így utólag nézve elég lett volna, de azért éjszakára jó volt, hogy megvettem a TENA betétet, és mivel elég különbözőek vagyunk, inkább vegyél szerintem, nehogy pórul járj.
2010. dec. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2 napon szerintem nem elég..de otthonra már elég lesz.
2010. dec. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem elég volt....bár mindenki más.Én császáros voltam mind a két szülésemnél.Az első nap rengeteg volt,de nem is engedték,hogy tegyek be betétet,csak ha wc-re csoszogtam ki,akkor tehettem be. Figyelték a lepedőn a dolgok alakulását. A második,harmadik nap,meg már tényleg nem volt annyi,hogy Tenát kelljen használnom.
2010. dec. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor beszerzek 1cs. tena szülés utána bettet!
2010. dec. 7. 08:47
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem TENÁBÓL is a legnagyobb kellett. Én éjszakai alwayst vettem előtte, de ha kettőt tettem be, azt is 5perc után cserélnem kellett, így a férjemet kértem meg, hogy vegyen tenát, de a legnagyobbat. Ez bejött, de így is kb óránként kellett cserélnem.
2010. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem elég volt. Nem is vettem Tenát, ha kellett volna, akkor hoztak volna be.
2010. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!