Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik jobb betét szülés utánra?

Melyik jobb betét szülés utánra?

Figyelt kérdés

Tenna Lady vagy a Chicco Gyermekágyas betét (Mamma Donna) ?!


Melyiket ajánljátok? És milyen 'méretben' vegyek?


2011. jún. 20. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bár én is még szülés előtt vagyok de itt is meg nagyon sok helyen is azt hallottam többek között a védőnőmtől, hogy Tena Lady extra a legjobb mert az a legnagyobb és állítólag szülés után még a pelenka is kevés lesz.Én nagyot veszek az tuti és legalább két csomagot
2011. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én Tennát használtam és abból is a legnagyobbat,de még így is történt baleset! Nekem sokáig a tenna kellett,7 hétig véreztem,abból 3 hétig erősen!
2011. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyiket sem ismerem, illetve a Tenát igen, az nem volt rossz, de én végül a sebtiben beszereztetett rém ronda bugyis betéttel voltam leginkább megelégedve. ez persze császárnál bizti nem kényelmes és mondjuk amúgy se kényelemre gyártották, de ezzel nem történt baleset
2011. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én tennát vettem és nagyon jó volt.Lehet patika kártyára is venni.szerintem nagyon jó,és elég sokáig bírja.
2011. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tena!!! Nagyon szuper, és úgy emlékszem pl. DM-ben is lehet venni. Gyógyszertárban drágább.
2011. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És a Tenaból az extrát vagy a supert ajánljátok?
2011. jún. 20. 20:41
 7/14 anonim ***** válasza:

Inkontinencia betét + Tena Fix rögzítőnadrág párosítás.


A Tena Lady-nek kaphatók alternatívái a dm-ben és a Rossmannban. Teljesen ugyanazt tudja, és van nagyobb méretben is, mint a Tena.

A Rossmannban le volt árazva múltkor 399-re egy csomag (Tena 870 körül van), egyébként talán 599.

A csomagolás hátoldalán fel van tüntetve a hosszúság is.

2011. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az első pár napon (3-5) az extra Tena a legjobb, mert sokat bír a többihez képest. Aztán- kinek hogy,- lehet cserélni kisebbre is, ha csökken a vér mennyisége. Hálós eldobható bugyit érdemes venni, mert jól szellőzik, és mindent a helyén tart.
2011. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom születésekor a Tena extrát használtam én is a Tena hálós bugyival kombinálva. Teljesen jól szuperált!

Én is csak ajánlani tudom!

Közvetlen szülés után a szülésznő azt tanácsolta, hogy két betétet tegyek egymáson elcsúsztatva a bugyiba, mert így vszínűbb, hogy nem lesz "baleset"... utána már elég volt szimplán is :-)

Ja és a Tena bugyi mosható, így többször is tudod használni!

2011. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tena extra én 2 csomagot használtam el egyik a tena extra volt másik az ennél nagyobb mert úgy hozták be és nem tudták h melyiket kell venni, de a Tena extra jobb!! ;)

utána elég volt a sima betét.


könnyű szülést!

2011. jún. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!