Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ez már jósló...

Szerintetek ez már jósló fájás? Mennyi időm lehet még? Várom a válaszokat észrevételeket amit előre is KÖSZÖNÖK!

Figyelt kérdés
sZIASZTOK! 37 hetes első babámat váró kismama vagyok,2 napja jósló fájásokat érzek. Vagyis gondolom hogy ez az lehet. Maximum 1percig tartó alhasi görcs ami gátfeszüléssel és széklelési vizelési ingerrel párosul, plussz pocak keményedés. Naponta többször de nem rendszeresen. Egyébként két napja különösen sokszor kell nagydolgom intézni a mosdóba. Már elnézést, hogy ilyen infókat is megosztok! De nagyon izgulok.
2011. aug. 10. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármikor jöhet a baba!:-))
2011. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jóslók bizony. Még akár meddig húzhatod. Nekem is így volt. Aztán egyszer csak elmúlt és a 41. héten akut császárom lett.
2011. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!!! Akkor valami elkezdődött ezek szerint. Remélem hamar kibújik.... Még egyszer köszönöm!!!!!!!
2011. aug. 10. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
A jó kis hidegfront beindította! Nekem 2 napig voltak a jóslók (bár nekem szabályos 10 percesek voltak),és a 3. napon megszültem.
2011. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 napja van ez. A nagydolgos is stimmel. Pont a kiírás napján kezdődött de még nem sűrűsödött, pedig rengeteget járkálok, szexelünk, mindent bevetünk amit lehet hallani. Remélem nemsokára megjön a kedve megérkezni a babának... Első nekem is úgyhogy fogalmam sincs mikor, együtt érzek veled! :)
2011. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!