Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után fájhat a...

Császármetszés után fájhat a szex? (köxxi a válaszokat)

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 04:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt,pedig kétszer császároztak.
2010. aug. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy darabig fájt. 8 héttel szülés után próbáltuk először és nagyon fájt a hegem, abba kellett hagyni, majd rá 2 hétre újból, akkor már sikerült, de még annyira azért fájt, hogy nekem nem igazán volt jó, de rá két hétre már okés volt!

Biztosan függ attől, hogy milyen technikával műtöttek és miért, nekem elég nagy a vágás, talán emiatt.

2010. aug. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!2 hónapja császároztak és fáj a szex!Szűkebb is vagyok és szárazabb!Csak az eleje kellemetlen ,mikor belemelegszünk már nincs gond!
2010. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösszi csajok:)!!!!mindenkinek fájdalom mentes légyottot:)!
2010. aug. 30. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


6 hónapja volt lassan a műtét és igen fáj, néha rohadtul de nekem is csak az elején és belül mintha szét akarna szakadni néha olyan érzés

2010. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!