Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik! Ti mit gondoltok a...

Kismamik! Ti mit gondoltok a gátmetszésről? Mit hallottatok? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Még van 3 hónapunk, de egyre jobban foglalkoztat a kérdés. Tényleg adottság kérdése az, hgy ne kelljen vágni, vagy tényleg lehet tenni érte? Hogyan? Szülésznő választásával? Orvosválasztással? Tornával?
2009. ápr. 13. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia.4 éves szültem a lányom és vágtak.Nem volt gond,de nagyon paráztam tőle.Persze semmit nem éreztem belőle.Utána is gyorsan gyógyult gond nélkül ültem is rajta.Az egyetlen hátrány,hogy elég érzékeny a bőrőm és behurkásodott a vágásnál.Az orvos meg félt,hogy gennyes tapogatta,nyomogatta,de rájött,hogy tényleg csak egy erős reakcióról van szó és nem gyulladásról.
2009. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%

Nem hiába van évtizedek óta gátmetszés! én nem vagyok a gátvédelem mellett,hadd szülessen meg az a baba minnél gyorsabban, ne már az anyuka érdekeit nézzük....

lelehet pontozni,de ez a véleményem. Ennyi!

2009. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
engem is vágtak, semmit nem éreztem belőle, a varrás sem fájt (kaptam fájdalomcsillapító szurikat), a varratok felszívódtak, úgyhogy varratszedés nekem nem volt. de bizony egy hétig fájt, húzódott, érzékeny volt, ülni nem tudtam, viszont kb. egy hét után teljesen ok volt, akkor mertem csak tükörrel megnézni, féltem a látványtól, de nagy meglepetésemre szinte olyan volt, mint régen :-) úgy kellett keresgélnem hol is vágtak.. :-) Szerintem jobb, mint repedni.
2009. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van,az elsőnél vágtak,de nem éreztem.Másnap már ültem.Igaz,2 varratom volt.A 2.babámat gátvédelemmel szültem 11 hónappal ezelőtt.Se külső,se belső sérülésem nem volt,a 3.fájásra kint volt a feje.Én nagyon jó dolognak tartom,mire hazamentünk már felépültem.A szülésznődön nagyon sok múlik,illetve az adottságaidon.Én végeztem intim tornát,de gátmasszázst nem,mégis sikerült.
2009. ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Azt hiszem, nem húzódozom már a gátmetszéstől. Bár a férjem jobban fél tőle, mint én magam.

Azt hiszem belekezdek az intim tornába, és lehet, hogy a gátmasszázst is megpróbálom majd.


Köszönöm mindannyiótok válaszát!

2009. ápr. 14. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!