Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szolnoki Hetényi Géza kórházba...

Szolnoki Hetényi Géza kórházban szült vki mostanság? Vagy szülészeten dolgozó nővérke, szülésznő van itt?

Figyelt kérdés

A napokban fogok szülni és mivel baba-barát kórház ezért oda megyek. Érdekelne, hogy mennyire segítőkészek, figyelnek a babákra és az anyukákra?

És még egy fontos dolog, mit szoktak vinni a nővérkéknek vagyis mit vigyek nekik? Ha a főnővérnek pénzt adnék, hogy amire szükségük van (tea, kávé stb.) vegyék meg?


2011. aug. 14. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavaly szültem ott. Nekem nem volt gondom velük, tudtam a lánykámat szoptatni, hízott is, így nagyon nem fogalkoztak velünk, de nem is baj. Fogadott dokim volt, azzal a részével nincs gond. Egyébként megoszlanak a vélemények, valaki nagyon nagyon rosszul érzi ott magát, de szerintem ez természet/hozzáállás kérdése. Nem szabad semmit mellre szívni.

Semmit nem vittem a nővérkéknek, az a dolguk hogy veled/babákkal foglalkozzanak. A főnőver lőtte ki a lányom fülét, de nanyira örültem,hogy jöhetek haza, azt sem kérdeztem mivel tartozom. de így utólag, tudom, más se adott semmit.


Hát ne haragudj, szerintem nem fognak neked rohangálni, bevássárolni, sok dolguk van. Én a családdal behozattam mindent, így nem kellett nekem vele bajlódnom.Amúgy is félek a liftben, egyedül nem szálltam volna be, legyalogolni meg nem mertem.

2011. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem nekem kell rohangálni, hanem hogy nem adnék semmi ajándékot hanem pénzt és majd ők arra költik amire akarják meg ami kel nekik.
2011. aug. 14. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:

JAaaaa, félreértettem, bocsika

Ha úgy gondolod,hogy valaki többet foglalkozik veled,mint esetleg mással,vagy értékeled a segítségét,akkor miért ne

2011. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!