Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érvek szólnak a császár...

Milyen érvek szólnak a császármetszés mellett, és melyek ellene?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 15:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
83%

Úr isten de sötét vagy!!!

Jah,anyuka meg orvos és Ő mondott ekkora hülyeségeket....

na persze.

Minden frontkor érzem a műtéteim helyét ismétlem.És képzeld,az én orvosom cseppet sem csodálkozik ezen,de amiket te leírtál azokon jókat röhögne.

De látszik a minősítéseden is mennyire okos válaszokat adsz máskor is:-)))

2009. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
83%

Kedves okos kismama!

Ne írogass nekem privit,nem kértelek rá!!!Először is,te okoskodtál és "zöldségezted" le mások hozzászólását és én csak azután a tiédet,amit tartok azóta is.Sőt,már teljesen meggyőztél,hogy mennyire buta és tudatlan vagy,akár az anyáddal együtt akiről kétlem,hogy szülész,ha mégis akkor isten óvjon tőle minden kismamát.Ha Ő valóban szülész lenne nem mondana ilyen ostobaságokat,hogy egy gyereknek jobb lehet a császáros szülés mint a természetes ha nincs semmilyen komplikáció.Erről ne engem próbálj meggyőzni mert nem fog menni.Egyébként nálunk a faros fekvés sem jelent egyértelműen császárt ha nincs semmi komplikáció.Na,ehhez mit szólsz?Nem császároznak meg csak mert faros a baba,megszületik simán ha megy.Mikor írtam én neked,hogy gebe lennél????Hát erre nem emlékszem,és nem is látom sehol.Egyébként miattam akkor és ott műtteted magad amikor ahol csak akarod,és a gyerekedet is úgy szülöd ahogy akarod engem nem érdekel.Ide feltettek egy kérdést,talán arra kellett volna legjobb tudásod szerint válaszolnod és nem a válaszadóknak!!!De szerintem jobb lett volna ha nem írsz semmit,így nem kell senkinek a "zöldségeidet " olvasnia.

Ja,és egyébként nem zavar,hogy a kérdés több mint 1 éve nem aktuális már????

2009. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!