Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig fájhat a szex ha...

Meddig fájhat a szex ha császárral szültem?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éves a fiam, de nekem minden együttlétünk fájdalmas. Voltam orvosnál és mindent rendben talált. Az érdekelne hogy császár esetén is fájhat? Mert ugye az hasi műtét volt, és nem értem mi összefüggés lehet a szexszel. Ez már katasztrófa, az önbecsülésem a föld alatt, mert tudom így a férjemnek sem jó. Volt vki hasonló cipőben? Elmúlt? Ha nem, mi volt az ok? Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 15. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol fáj? A hasad fáj szeretkezés után?


Nekem még csak 10 hónapja volt császárom, de szex után mindig feszül a hegemnél, viszont nem fáj és nem is okoz gondot a szexben, csak utána kellemetlen egy kicsit a feszülő érzés miatt.

Ha viszont fájdalmad van még 2 év után is az nem normális dolog. Egy másik dokival is nézesd meg magad, mert lehet, hogy már nem is a császár miatt fáj, lehet valami más probléma áll fent.

2011. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát a hasam alja is érzékeny meg a heg is, de belül fáj, olyan, mintha hülyén fogalmazva megrövidült volna a hüvelyem. Én is attól tartok vmi más az oka a fájdalomnak.

És még az is benne van hogy a szex mint olyan nem túl izgató jelenleg a számomra, és ez is közrejátszhat. De a férjem figyelmes, nem ezzel van a gond. Szóval lelki eredetre is gondolok, hogy ez okozza a fizikai fájdalmat. Nem tudom... Köszönöm válaszod, várok még hozzászólásokat.

2011. aug. 15. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyik csatornán van egy műsor. Valami ilyesmi a címe: Ha ciki, ha nem, beteg vagy. Az egyik részben szerepelt egy nő hasonló problémával, mint a tied. Már több orvosnál járt és mindent rendben találtak nála fizikailag. A műsor orvosa egyből pszichológushoz küldte, mert lelki eredetűnek gondolta a fájdalmakat. Kiderült, hogy igaza volt és sikerült is megoldani a nő lelki problémáit és a fájdalom is elmúlt.
2011. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Használsz hormonális fogalmzásgátlót? Mert ha igen állhat ez a probléma mögött. Nedvesedsz?Ha nem akkor használtok sikositót? Szerintem is lelki oka van már nem lehet hogy vaginizmus?Annyira tartasz attűl hogy fájni fog megint,hogy nem tudod elengedni magad,és a hüvelyed izmai összerándulnak. Ha enyhén be vagy csipve(nem tudom volt e ilyen?) akkor is fenn áll a probléma?
2011. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszaitokat. Hormonálisat nem, helyi fogamzásgátlót használok. Elmentem ma nőgyógyászhoz, azt mondta gyulladásom van, illetve a helyi fog.gátló amit használok a pharmatex azt ne használjam tovább mert káros, tönkreteszi a hüvelyflórát és ez okozhat fájdalmat.

Úgyhogy felírt egy fog. gátlót, hormonálisat. Meglátjuk. De az is benne van hogy tényleg elég feszült vagyok az együttlétekkor, Remélem a kezelés után változik a helyzet.

Lehet tényleg megpróbálok lazítani egy kis alkohol segítségével, hátha. :)

2011. aug. 16. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!