Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1/2 12 óta nagyjából 10...

1/2 12 óta nagyjából 10 percenként méhösszehúzodásokat érzek, amik kicsit erősebbek, mint az eddigi jóslófájások. Mikorra lehet ebből baba? 40+1 km

Figyelt kérdés
A szülésznőm azt mondta, hogy 5 perces fájásoknál, vagy ha a magzatvíz elmegy, akkor induljunk a kórházba
2009. júl. 4. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet estére,de az is lehet,hogy pár nap múlva,mert elmúlnak a fájások.
2009. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ezt így nehéz meg mondani függ attól is hogy nyitva voltál e már vagy nem.A fájások erősségétől is.Ezt csak doki tudja Neked megmondani.

Gyors és könnyű szülést kívánok Nektek.:)

2009. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pénteken 1 ujjnyira voltam nyitva, és a fájások erősebbek lettek a reggeliekhez képest, legalább is úgy érzem :)
2009. júl. 4. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:

A második vagyok.

Akkor is a dokid a legjobb aki ebben tanácsot tud adni.Egy szülés lefolyhat pár óra alatt de pár nap alatt is.Nekem az első 39 óra volt a második 15.Most a harmadikat várjuk és a dokim szerin időben induljunk majd el hogy beérjünk a kórházba.

2009. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fotucsok ***** válasza:
100%
nekem a 10 perces fájások előtt már elment a magzatvíz, uh mikor jöttek a 10 percesek bementük a kórházba, és fél órán belül meg is császároztak. Másnál meg elhúzódik. Ezt nem lehet előre tudni, de azért legyél útra készen!
2009. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!