Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jobban meg lehet őrizni az...

Jobban meg lehet őrizni az alakot, ha császárral kicsit korábban veszik ki a gyereket?

Figyelt kérdés
Létezik egyáltalán ilyen?
2011. aug. 16. 15:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Létezik,de nem igaz, a has kinyúlik 34-36 hetes korra, a mell a terhesség alatt ereszkedik meg nem a szoptatástól.igy értelme nincs, hacsak nem a baba veszélyeztetése...
2011. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért én inkább a babám egészségét nézném és nem a saját testem, ha már gyereket vállaltam...
2011. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem két héten múlik,hogy elhízol,vagy sem,és az önzéseddel csak ártasz a gyerekednek minden szempontból.
2011. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem!Sőt!

Sok császáros kismaminak épp a szülés után jön a "rossz", mert a has nem tud visszahúzódni olyan gyorsan.

Ráadásul- ha már valaki gyermeket vállal- először is a baba egészsége a fontos.

2011. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek igaza van. Én császárral szültem. Egyetlen terhes csíkom sem volt, szépen nőtt a pocak, viszont a szülés után szó szerint medúza hasam lett és 6 hónapig csak alig változott a helyzet. Után kezdett javulni torna segítségével.
2011. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
És akkor, hogy a lehet a legjobban elkerülni a megereszkedett hasat?
2011. aug. 16. 16:07
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, én hogy jártam.


Az első gyereket simán szültem, semmi gond nem volt, két héttel szülés után már tornázgattam, fél év múlva jobb állapotban volt a hasam, mit terhesség előtt.

Addig nem volt időm és kedvem se rendszeresen mozogni. :)


A második császár lett komplikációk miatt, a két baba kb. ugyanakkora volt.

Utána még két hónappal később se tudtam 3 felülést megcsinálni (addig akár háromszázat is, gond nélkül), max hasprés, az is csak módjával.

Ahol vágtak, fölötte a bőr még három év után is érzéketlen, és szinte ráplöttyed egy darab bőr a hegre.


Ezek után részemről totális kamunak tartom, hogy az a hasfal, amit összeszabdalnak, átvágják az izmokat, idegeket, ereket, szebb marad, mint az, amit hagynak a természet rendjének megfelelően regenerálódni.


Akinek meg fontosabb a picipocikája, mint a kisbabája egészsége, az ne vállaljon gyereket, mert nem érett még rá.

2011. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
96%

Amíg bármit megtennél, hogy elkerüld a lógó hasat, addig kerüld el terhességet is. Ha képes lennél a babád egészségét, ne adj Isten, életét veszélyeztetni, hogy fikarcnyival jobban nézzen ki a hasad, addig ne szülj, de komolyan!!!


Akkor legyen gyereked, mikor nem érdekel semmi más, bármi másnál jobban akarod a babát, mit neked fájdalom, hányinger, stb... csak végre a kezedben tarthasd. Na majd akkor!


Sokan az életüket adnák azért, hogy átélhessék a terhességet, a szülést, az anyává válást.

A hasadat meg senki se látja.

2011. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Nem fontosabb, de ugyanolyan fontos. Sok energiát fektettem eddigi életem során a testembe, nem szeretném, ha 9 hónap miatt kárba veszne ez a sok munka.

Én akkor vagyok kiegyensúlyozott, harmonikus, ha elégedett vagyok a külsőmmel. A gyereknek is az a jó, ha nyugodt az anyukája.

2011. aug. 16. 16:12
 10/42 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!