Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a kiírt időpontnál...

Akinek a kiírt időpontnál hamarabb született a babája, megérezte előre? (fizikailag gondolom) Miket éreztetek, ha még emlékszik rá valaki? 34hkm

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem semmit, sőt még aznap beszélgettünk róla, hogy az én babám tuti túlhordásos lesz, még azt is felvetettem, hogy császár lesz belőle és hogy félek a császártól. Majd este leakartam feküdni aludni, de már nem tudtam, jöttek a fájások. Hajnalra meg is lett a babám. 12 nappal korábban született.
2011. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak anyukámról tudok nyilatkozni, ő minden gyerekét hamarabb szülte (én 36. hétre, a nagyobbik öcsém 25. hétre, a kisebbik 29. hétre született) a terhescukor miatt. Mindnél leszállt a hasa, és előzmények nélkül el kezdett szivárogni a magzatvíz. Egyikünkénél sem érezte meg előre, hogy "na, holnap szülök". Szerencsére ma már mindannyian jól vagyunk :) (19/L, 7/F, 4/F)
2011. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10 nappal előbb jött a babám, de az ég világon semmit sem éreztem. Nem számítottam rá, még csak eszembe se jutott, hogy mi van, ha aznap szülök?
2011. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 illetve 3 héttel korábban jöttek a gyerekeim.

Semmi előjele nem volt :O

Most 26 hetesen kinyílt méhszájjal még korábbi szülésre számítok.

2011. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ahogy itt olvasgatok, gyanús, hogy még a napokban megszülök. :)a hasam tegnap leszállt, két napja fellazult a szeméremcsontom...

35h km

2011. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért kérdem,mert nekem is olyan fura érzéseim vannak.De szülni még korai lenne!

Sokszor fáj a pocakom alja,feszít a szeméremcsontom,majd beszakad a hátam.

De szerintem a pocim még nincs lent,az mindenkinek leszáll?

23-án megyek a dokimhoz,kiváncsi vagyok kinyílt-e a méhszáj?

Itt aggódok,mókás lenne,ha még túlhordásunk is lenne.:)

Csak koraszülött ne legyen a babám!

Ezek a tünetek nektek is voltak ilyen idős terhesen,vagy ez mindenkinél más,és talán szülés előjelei.

Utolsó kismami,még Ti is bírjátok ki 2-3 hetet legalább.

Lehet,csak túlságosan izgulunk!

Köszi a válaszokat!

2011. aug. 17. 20:45
 7/8 A kérdező kommentje:
26 hetes kismaminak pedig legalább 10 hetet kívánok még kettesben!!:)
2011. aug. 17. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne félj, nem lenne semmi baja a babádnak akkor sem, ha most bújna ki :) Koraszülöttosztályon dolgozom, két koraszülött öccsel, szóval van benne tapasztalatom. Az utolsó két hónapban gyakorlatilag csak súlyban gyarapodik a baba, tehát a 34-36 hét körül született kisbabák egyedüli "hátránya", hogy nem 4 kilósok :)
2011. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!