Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájásokat hogy kell számolni?

Fájásokat hogy kell számolni?

Figyelt kérdés

Több helyen is utána néztem, de mindenhol mást találok.


39+5 hetes vagyok és nem tudom milyen technikával kell számolnom a fájásokat!


Segítség!


2011. aug. 17. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az egyik fájás kezdetétől a következő kezdetéig - nem számít, hogy meddig tart és mennyi szünet van közte
2011. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, így kell számolni, ahogy az első írta. Egészen amíg kórházba nem kerülsz. :S


5 perces fájásokkal mentem be szülni, de csak egy ujjnyira voltam nyitva. Kiraktak osztályra és azt mondta a doki, hogy akkor szóljak, ha a fájás hossza eltart egy percig. Addig rám sem néztek.

2011. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a doki/védőnő, hogy kell a kezdéstől kezdésig idő, hogy kezdéstől végéig mennyi idő tellik el.

Nem csak a rendszeresség, hanem a hossz is kell, nekem ezt mondták.

Azzal szerintem nem vesztesz semmit, ha nézed mind a kettőt.

2011. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a szülésznőm, hogy kezdettől a következő kezdetéig, plusz azt is nézzem, meddig tart egy fájás.

5 percenként jöttek a fájások, de csak 10-20mp-ig tartottak, így még vártunk. Akkor mentünk be, mikor már 40-50mp volt, 2 órával később meg is született a babám.

2011. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

van a fájássűrűség, itt kezdettől kezdetig kell nézni (tehát a ciklushosszt úgymond)


és van a fájáshossz, itt pedig azt kell nézni, hogy mennyi ideig fáj


ha az első 5 percre rövidül, a második 1 percre hosszabbodik, akkor mehettek a kórházba (innentől nekem még hátra volt 4 óra)

2011. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 klixa ***** válasza:

írd fel, mikor kezdődik a fájás. Írd mindegyiket. Az egyes fájások közötti időt nézd.

Mi 2 percesnél mentünk kórházba. Addig otthon voltunk, bent a vízben.

2011. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!