Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek sokáig fájt a gátsebe,...

Akinek sokáig fájt a gátsebe, mikor tudott együtt lenni a párjával?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem,vágtak és repedtem is/nem kicsit/Még mindig fáj a gátsebem,nem vészes de azért kellemetlen.Szülés után 8 héttel próbálkoztunk először együtt lenni,borzalmas volt :(Nem is mondanám együttlétnek.1 hete megint megpróbáltuk,semmi változás.Nem is folytattuk,már a kezdetek kezdetén leálltunk vele.Azóta jobban fáj a sebem,meg is repedt egy picit.Voltam a nőgyógyászomnál,azt mondta azért van,mert csúnyán szétrepedtem.Fájni is fog az együttlét még egy jó darabig de próbálkozni kell.

Na persze,nem neki fáj :(

Ti mikor és hogy tudtátok túltenni ezen magatokat?


2011. jún. 10. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az orvosodhoz, és mondd el neki - ugyanis tud olyan krémet felirni, ami a fájdalmat kikapcsolja. Ugyanis most már nemcsak a seb helyével van baj, hanem félsz is, és ezért egyre rosszabb lesz, ha nem tesztek valamit. (Nekem is ez volt, és igy teljesen rendbejöttem)
2011. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a gatsebem ugyan nem volt nagy, de megis sokaig fajt... raadasul lett egy masfajta kis nogyogyaszati gondom is, ugyhogy csak kb 3 es fel honappal a szules utan probalkoztunk, dehat az elso tenyleg nagyon rossz volt. Utana is meg nagyon sokaig fajt, meg kellemetlen volt, nagyon mas mint elotte. Azt hittem sose lesz jobb. Aztan fokozatosan, lassankent minden alkalom picivel jobb lett. De ugy igazan elvezni csak 4 honappal az elso probalkozas utan kezdtem. Szoval tenyleg turelem kell hozza.
2011. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 alaszka ***** válasza:
100%
Én is így voltam, próbáltuk, de nem ment, sírni tudtam úgy fájt. Kb, 3 hónap telt el, mire az elsőt összehoztuk, utána hétről hétre jobb lett, de még akkor is éreztem, csak már annyira nem akadályozott. Állítólag segít a síkosító, bár ez nekünk se jutott eszünkbe akkor. Ilyenkor szárazabb is a hüvely egy darabig.
2011. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes kontroll után próbálkoztunk. Nekem is nagyon fájt, de nem adtuk fel. Csúsztatóval sokkal jobb lett a helyzet!

Olyan, mintha most megint elveszítenéd a szüzességed, és újra kell "tanulni" az egészet. Alkalomról - alkalomra egyre jobb lesz.

Ha kimarad 5-6 nap - újra fáj! - komolyan olyan, mintha visszanőne a szűzhártyám... :)

2011. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos volt a lányom mire nem fájt
2011. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Síkosítót is bevetettünk,mégis nagyon fájt.

1-2 cm-t tudott belém hatolni ami szinte semmi és mégis majd megőrültem annyira fájt.Már arra is gondoltam,hogy esetleg nagyon szűkre lettem összevarrva?De az is lehet,hogy csak több idő kell.... :(

2011. jún. 11. 06:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első sima szülés volt!És 2 év és 4 plasztika volt mire rendbejöttem.DE nem a régi.A második babámat császárral szültem,mert nem akartam megint úgy járni,inkább fizettem:(
2011. jún. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is 5 hónapja szültem,majdnem úgy mint te,nekem is borzalmas volt,nem mondanám azt hogy fáj,inkább kellemetlen.

Én azt tanácsolnám nektek,hogy használjatok síkosítót nálunk bevált!! :))

2011. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

sajnos nekem még mindíg fáj

nagyon érzékeny és vékony a gátmetszés helyén a bőr

pedig már 14 hónapja szültem

2011. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
3,5 hónapja szültem. 5 hetet bírtunk ki a szülés után, akkor szeretkeztünk először. És nagyon jó volt. Heti 5-6 alkalommal is együtt voltunk. Aztán kb. 2 hete újra elkezdett fájni. El is mentem a dokimhoz, mert úgy gondoltam, gond lehet. Nem volt begyulladva, meg semmi. De mondta a doki, hogy az igazi hegesedés majd most kezdődik, szóval számítsak rá, hogy 2-3 hónapig is fájni fog még. :(
2011. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!