Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy napja távozgat a nyákdugóm...

Egy napja távozgat a nyákdugóm, keményedik a pocakom, mensis görcseim vannak, egyelőre rendszertelenül, a derekam is sajog, a hüvelyemben meg mintha folyamatosan egy kést forgatnának. Lehet ebből hamarosan szülés?

Figyelt kérdés
37+5 hetes km. A baba már beilleszkedett. Nyűgös és rosszkedvű vagyok.
2009. máj. 15. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt senki sem fogja tudni megmondani, de szerintem nagyon valószínű, hogy néhány napon belül megszülsz. Én a 38. hét végén szültem meg, hasonló tüneteim voltak és miután ez elkezdődött kb 3 napra meglett a kisfiam.

Sok sikert! :-)

2009. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges, nekem is voltak ilyenek, ha jól emlékszem utánna 7-8 napra megszültem:)

Mostmár jöhet neked is 2hét + v - nem számít.

Könnyű szülést!

2009. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ja és ma alig mocorog a babó, az is lehet jel?
2009. máj. 15. 14:21
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is voltak ilyenek csak a derekam nem fájt és du-ra megvolt a baba ez előtt éjjel kezdődött
2009. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első nekem is így kezdődött. Beleszámítva az első rendszertelen fájásokat kb. 24 órát vajúdtam, de ebből az utolsó 10 óra volt a nagyon durva! Remélem te kevesebbet szenvedsz. Sok sikert!
2009. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia én 39 hetes vagyok és 3 napja nekem is ment el a nyákdugóm. A doki is mondta, hogy azzal lehet szülni pár órán belül, de húzhatom még 1 hétig is.Az első szülésemnél is annó nyákdugó távozása után a 3. napon folyt el a magzatvíz.
2009. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nektek milyen a nyákdugó?Enyém olyan átlátszós fehéres kb 2cms ragacs volt,de még egy hete,és kb 3-4 napig láttam nagyobb mennyiségben.ez az? 39 hetes
2009. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
előző vaok,amugy bocs az offért,elfelejtkeztem magamról :-/
2009. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém olyan kicsit sárgás-barnás majd másnapra véres kocsonyás állagú volt.A fehér az lehet más is nem pont a nyákdugó.A fehér túrós hehet egy pici fertőzés is , de ne ijedj meg, mert csak enyhe fertőzés -szerintem.
2009. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem túrós hanem olyan mint a -bocs- takony,vagy inkább még rugalmasabb,nem lehet szétszakitani
2009. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!