Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon el vagyok keseredve,...

Nagyon el vagyok keseredve, mi lehet az oka? Mára vagyok kiírva kicsi a babám súlya és a legtöbb méret 33 hetesnek felel meg:- ( Történt már ilyen valakivel, mi volt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 19:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Az én babómat a kiírt napon 36 hetesnek látta a gép.

9 nappal későb született,makkegészségesen,3140 grammal és 55 centisen.

9 hónapos kicsi fiú anyukája

2009. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Később na!:)

Nem lesz semmi baj,ne aggódj!

Dokid mit mondott?

Első voltam.

2009. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ő nagyon rendes bíztat, hogy ne aggódjak nem lesz semmi gond, de én már teljesen kétségbe vagyok esve. A súlya is csak kb. 2200 gramm körül lehet, éveket vártunk erre a babára rettegek, hogy valami baja lesz:-(
2009. ápr. 15. 19:48
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy kicsit később fogant mint ahogy a szülés dátumát számolják. Ha minden vizsgálat azt mutatja hogy egészséges akkor ne aggódj, biztos nem lesz semmi baj, és még a szülésed is könnyebb lesz ha nem túl nagy a baba :) Amúgy meg nem mindíg mutatnak pontos eredményt az ultrahangos súly becslések
2009. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
ne aggodj nekem szülés elött egy hétel azt mondta két orvos is hogy nagyon kicsi a baba 2000dkg-ra monták én is tiszta ideg voltam hogy mi lesz mert mi is sokáig vártunk rá aztán a kiirt nap után három napra meginditoták a szülést mert zavaros volt a magzatviz és egy hatalmas fiam lett 3660dkg-val és 54cm-rel születet meg remélem neked is kellemes meglepetés lesz lehet nálad is elnéztek valamit :)
2009. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Engem is halálra rémítettek ezzel, még be is fektettek a kórházba!

Aztán megszületett a kislányom 2980 grammal és 53 centivel, császár miatt 9/10-es Apgarral!

Gyönyörű, egészséges, és vidám baba, most 5,5 hónapos.

Nem írom, h ne idegeskedj, mert tudom, h milyen érzés ez! Én átbömböltem pár napot a kórházban emiatt!

Azért próbálj megnyugodni, és gondolj arra, h az UH millió esetben téved(t már)!

Majd írd meg, h mizu! Biztos nincs semmi baj!

Könnyű szülést, jó egészséget!

2009. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kicsim 2590g-al született a 41. héten. Nagyobb babára számítottunk, mert már a 37. héten is 3kg körülinek mondták az ultrahangon. Amikor három naposan hazajöttünk 2410gr volt. Nagyon pici volt, de makk egészséges, mozgékony és életrevaló. A doki csak annyit mondott, sebaj majd megnő idekint. Igaza lett, szépen behozta ezt a kis súlybeli lemaradást.

Ne legyél elkeseredve, egy édes icipici manókád lesz hamarosan, akiből igazi kis kópé lesz egykettőre!

Minden jót kívánok!

2009. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy nálatok ilyen jól végződtek a dolgok és én már csak imádkozni tudok, hogy minden rendben legyen. Nem vagyok egy nagy keresztény, de azt hiszem most minden jól jön. Péntek reggel kiderül, hogy mi lesz, majd megírom nektek. Mégegyszer nagyon köszönöm!
2009. ápr. 15. 20:30
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
könnyü szülést és várom majd a vissza jelzésedet kiváncsi vagyok én is :)
2009. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
20.05 -ös voltam
2009. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!