Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemétség a méret miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség a méret miatt szakítani valakivel?

Figyelt kérdés

Mielőtt a tapasztalatlan tinik nekiállnak okoskodni, vagy az idealisták és javíthatatlan romantikusok lehurrogni, előre bocsátanám, hogy 27 éves nő vagyok, teljesen tisztában a saját szexuális igényeimmel.

Van egy friss kapcsolatom, minden nagyon szép és jó volt, egészen az első együttlétig. Egyszerűen annyira kicsi a mérete, hogy ez nekem már kívül esik a tól-ig határon. A barátnőm rágja a fülem, hogy micsoda szemét vagyok, hogy csak emiatt akarom dobni, mert amúgy milyen kedves és helyes pasi. De én meg azt gondolom, nem vagyok szeretetszolgálat, ha nekem nem kielégítő a dolog, akkor nincs jövőnk.

Tényleg szemét vagyok?


2011. jan. 15. 23:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Mégis, mekkora? Képtelen vele kielégíteni? Talán kevésbé tapasztalt, megtaníthatnád használni... Ha amúgy minden jó, akkor emiatt ne vess véget a dolognak.
2011. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
95%
A szex fontos része egy kapcsolatnak. Ha úgy érzed, nem fog tudni kielégíteni soha, akkor nincs mit tenni.
2011. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
85%
Ne sértődj meg amit mondani fogok: az vagy és ezt kell fogadni, nem háborogni. Szex miatt dobni valakit az nem épp szerelem:) tehát a válasz is benne van. Amit tettél nem szép dolog, de nem próbléma, nem kell szeretetszolgálatnak lenned. Nem vigasztalhatod magad, hogy te még helyesen is viselkedtél, tényleg úgy érzed magad? még a mennybe is juthatsz ezért:) nem okoskodni akarok, de ami tény az tény. Neked fontosabb volt a szex mint a szerelem:)
2011. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Fontos a szex nyilván,de én azért nem szakítanék valakivel ,mert nem megfelelő méretű a pénisze. Ha tudja használni,akkor azzal is tud csodákat művelni.

Ráadásul millió egy dolog van még ha szereted a párod,ami mondjuk feledteti ezt a tényt. De ha annyira rossz a helyzet,akkor nincs mást tenni :S Ráadásul gondolom részedről nincs szerelem sem a dologban,szval nagyon egyszerű..

2011. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Szó nem volt még szerelemről. Pontosan emiatt gondoltam, hogy még most vetek véget a dolognak (még nem tettem meg), mint később, amikor már a kielégületlenségemből fakadó frusztráltság gerjeszt mindenféle párkapcsolati gondokat. Nem fontosabb a szex a szerelemnél, de nekem ugyanolyan fontos. És nincs olyan szerelem, ami megáll a lábán így, hogy a szex nincs rendben. Persze ez csak az én véleményem.

Nincsenek amúgy méretben extra igényeim, de sajnos ez már az a kategória, mikor nem érez semmit az ember lánya. Ezért nem is tudok mit tanítani neki :(

2011. jan. 15. 23:20
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem szemétség.Egyszer én is voltam olyan lánnyal,hogy neki egy elefánt illett volna.Szerintem már orvosi eset lehetett,pedig még nem is szült.

Ha nem illünk össze így,akkor hagyom,nincs értelme kínlódni.

2011. jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
A szex nagyobb részben számít egy kapcsolatban, mint a szerelem. Pontosan 55-45%. Ha nagyon szereted, akkor max veszel neki egy felcsatolhatót. Ha meg nem, akkor meg meg lehet még próbálni, azért mert az első nem működött, ha a második is sz*r, akkor viszlát.
2011. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
100%
Szerintem is addig vess véget a dolognak, amíg nincs szerelem, mert utána két tűz közt fogsz őrlődni... Nyilván nem fontosabb a szerelemnél a szex, de ha nem élvezed a szexuális együttléteket, akkor igen közel kell álljatok egymáshoz érzelmileg, h le tudjátok küzdeni ezt az akadályt... de személy szerint én nagyon fontosnak tartom a szexet, lehet, h ebből adódnának olyan problémák, h barátként se tudtok később egymásra tekinteni... Inkább csírájában fojts el a problémát!
2011. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
39%
Kinek mi a fontos:P Van akinek a szex fontosabb, mint a szex, de ne kenjük ezt mindenkire:S Beismerted, hogy nincs szerelem ahogy leírtam:) szóval csak tudom mit írok. Jobb az a tény, mint hogy már lett volna szerelem és azért dobtad volna. De a lényeg akkor is azért dobtad! hiába nem volt szerelem:) hát nem tanul senki se. Megtetted kár rágódnod már ezen:) Az hogy még elején történt a dolog egy újabb felvetés, de akkor sincs benne szerelem. Talán szerelem miatt dobtad? nem szerelem miatt akartad megismerni? hát hol a szerelem? nem mondhatni sehol:S El kell fogadni, mert azzal nem jobb hogy azt mondogatjuk nincs ezzel baj, csak sokan nem fogadják el az igazságot és ilyenekbe temetkeznek. Világháború nem tört ki, de tiszteségnek se mondható:)
2011. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
43%

"Van akinek a szex fontosabb, mint a szerelem"

elírtam

2011. jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!