Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Történt már valakivel olyan...

Történt már valakivel olyan hogy hamarabb érkezett a baba és emiatt nemlett meg a 4 pecsét a támogatáshoz?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert mostanában sokat gondolkodom rajta mi van ha előbb jön a baba mert csak a 36 héten kell mennem vizsgálatra.
2011. okt. 2. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Koraszülés esetén elegendő az egy pecsét.
2011. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért a 36. hétig már legalább 4 vizsgálat volt, úgyhogy addigra bőven meg kell legyen.

De ahogy írta az első, koraszülés esetén 1 is elég

2011. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csak mert nekem a védőnő mondta hogy 2 van és azóta most voltam a 3-dik vizsgálaton 30. héten de azért rákérdezek.
2011. okt. 2. 14:59
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem kérj pecsétet nyugodtan.

én 25 hetes vagyok, de már bőven megvan a 4

2011. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. pecsét-12 hét-védőnő

2. 12. heti uh

3. pecsét 16. heti afp, uh

4. pecsét 18 heti uh

5. pecsét 30. hét környéke uh

és sorolhatnám, +védőnő pecsétjei


Hogyhogy nincs a 36. hét környékén csak 2 pecséted? vicc?

2011. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekes,mert ezeken én is mind voltam,és összesen 1-szer pecsételt a nőgyógyász,a védőnőtől már bőven van pecsét.

De úgy tudom,hogy a dokitól külön kell 4.Vagy nem?

2011. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát énnekem azt mondta a védőnő hogy az ultrahang és az ő pecsétje nem jó csak a kötelező vizsgálat amit a nőgyógyász csinál annak a pecsétje jó csak. és megszámolta hogy ebből csak 2 van meg most egy a harmincadig héten lett egy aztán csak a 36-dik héten kell mennem kötelező vizsgálatra amúgy nekem is tele van mindenféle pecséttel a kis könyvem.
2011. okt. 3. 08:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Én külön jártam a dokimhoz, és külön a kötelező terhesgondozásra. Doki nem is pecsételt, de a terhesgondozóba voltam vagy 8x. Aztán szülés után kaptam egy igazolást a kórházban, amit a tb-nek elküldtem.
2011. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hülyeséget mondott a védőnő, az ő pecsétje ugyanolyan jó, mint a dokié.


Mivel az anyasági feltétele, hogy 4x jelenj meg terhesgondozáson, és terhesgondozást végez a nőgyógyász És a védőnői szolgálat, így teljesen megfelelő az ő pecsétje is.

2011. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A védőnőd félre beszélt! Az Uh-os és az ő pecsétje is számít, plusz a szülés alkalmával is kapsz egyez zárójelentés formájában. Kizárt, hogy ne legyen meg!
2011. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!