Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek a Szigetvári Kórházb...

Szültetek a Szigetvári Kórházban EDA-val? Élmények? Tapasztalatok? Esetleg Dianatal gél+ EDA?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Határozottan EDA-val szeretnék szülni, csakhogy a dokim nagyon természetesség párti. Aki kért, simán kapott Szigetváron EDA-t? Tapasztalatok? Olyan "luxuseljárás", mint a "sétáló" EDA elérhető a kórházban? Esetleg van, aki próbálkozott a Dianatal gél + EDA kombinációval??? A babám egészsége mindennél fontosabb, de ha ezen túlmenően lehetnének még óhajaim-sóhajaim, akkor 2 dolgot mindenképp szeretnék elkerülni, az egyik a gátmetszés, a másik a altatás akut császár esetén. És hát ezekre igencsak jó lenne az EDA, meg a leírása alapján az a "csoda gél" is.


Előre is köszi!


2011. aug. 22. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Szigetváron szültem, de az EDA-ról nem tudok nyilatkozni, mert nem volt rá szükség. Viszont mindkétszer gátvédelemmel szültem :) Ki a dokid?

2011. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Kerner Gábor.

2011. aug. 23. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem Szigetváron szültem, de volt eda+Dianatal is. Könnyű szülésem volt (pedig indították), a kitolás kb 10 perc volt, pedig még hatott az eda. Mindkettőt ajánlom!

Könnyű szülést!

2011. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Meggyőztél:-) Megyek Dianatal gélt venni:-)
2011. aug. 23. 23:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Első vagyok. Én is nála szültem mindkettőt :) Ne aggódj, bízz a dokidban, meg a többi kórházi dolgozóban. Ha elhiszed, hogy ők azért vannak ott, hogy segítsenek és tudják a dolgukat, az már fél siker. Ha biztonságban érzed magad, gyorsabb a szülés, jobban megy minden ;)

2011. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen volt végül a szülés?
2012. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Végül akut császár lett belőle:-( de a lényeg, hogy azóta mindenki egyben és egészségesen:-) A kórházzal egyébként maximálisan meg voltam elégedve és ha módom lesz rá tuti legközelebb is Szigetvárra megyünk.

2012. jún. 18. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!