Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 33 hetes vagyok,és ma reggeltő...

33 hetes vagyok,és ma reggeltől,minden 2 óránként 10 perces kisebb görcseim voltam. Lehet szülés első jelei?

Figyelt kérdés
A hasam 6 órahosszáig kemény volt.Most délutántól már megszüntek a görcsök,de kisebb hasmenésem van.Voltam szerdán orvosnál de ő mindent rendben talált (zárt a méhszájam is).A második babámat várom és,pot az az érzés mint szülés előtt.Nagyon megvagyok ilyedve,lehet hamarossan megszületik a babám?Azóta nagy nyomást érzek a szeméremcsont felett. Köszike a válaszokat.
2008. ápr. 26. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Azonnal hivd az orvosodat!!!!!

O megmondja, mi a teendo!

2008. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ugyanígy voltam a negyedik lányommal. Az orvosodat mindenképp hívd fel. Ő majd meg mondja mi a teendő! Nekem feküdnöm kellett, kaptam gyógyszert, és kihúztuk a 37. hétig! Ne idegeskedj, mert az is csak árt! Sok sikert! 25.hetes kismama
2008. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemrég beszéltem egy ismerős orvossal,azt mondta hogy a Magne b6 szedését emeljem 2-ről 6-ra.És ha nem jönnek a fájások 30percenkénd addig fölösleges is bárhová mennem.Hát ezért szeretném a mások véleményét is tudni,mert sajnos az orvosom nem beszámítható.De ha visszatérnek a görcsök rögtön megyek korházba.kb 1 órája vettem be 2 magne b6-ot.Lehet hogy attól mult el a görcs?Köszike a válaszokat.
2008. ápr. 26. 14:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, azonnal hívdd az orvosodat!!!!
2008. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A béres magnezium+b6 nagyobb dozisú, ha huzamosabban sok mg-t kell szedj, ez ok-bb sztem ( legalábbis nekem)! Biztos ami biztos, ha dili a doki, akár ügyeletre is mehetsz! vagy az sztk-ba barkihez....ma ugyis munkanapvan...Örülnék, ha majd írnál, h mi lett Veletek!
2008. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
SZIA,NEKEM IS IGY VOLT ÉS AZ ORVOSOM MEGEMELTE 4×2-RE ÉS REGGEL MEG ESTE KIS KONYAKOT IS KELL INNOM,IGY IS SZOKTAM PICIT GÖRCSÖLNI,DE MÁR NEM ANNYIT MINT ELÖTTE,35 HETES KISMAMA VAGYOK,ÉS KINYILT A MÉHSZÁJAM 32 HETESEN,AKKOR MAJDNEM MEG IS SZÜLTEM,ÉS KORHÁZBA INFUZION VOLTAM 12 ORÁN ÁT,HOGY NE SZÜLJEK MEG,SOK-SOK PIHENÉS ÉS KIS KONYAK,MEG A MAGNE B6,HALGASS RÁM,JOT FOG TENNI.
2008. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak érdeklődni szeretnék, hogy a konyak mire kell? Nem ítélem el a dolgot, biztos van oka, hogy elrendelte az orvost, de miért?
2008. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma este mégis bementem az ügyeletre.Nem kell bentmardnom a korházba,mert az orvos szerint jóslófájásaim voltak a méhszáj teljessen zárt.Azt ajálotta az orvos hogy térjek átt Béres magnéziumra,vagy ha maradok a réginél akkor napi 6 vegyek be belőle.Az mondta az orvos hogy ez annak a jele ezek a fájások hogy a baba lassan készülődik kibujni,max 4 hetem lehet még az orvos szerint.Köszönöm a válaszokat.
2008. ápr. 26. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!