Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baj ha nem fogadok orvosnál...

Baj ha nem fogadok orvosnál hanem az ügyeletesnél szülök?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sem fogadtam, mert sokszor hallom, hogy elmennek nyáron nyaralni, télen meg síelni és nem akartam így járni. Bíztam abban hogy jó orvost fogok ki. Hát a legjobb volt!:) Nagyon szerencsés voltam. Rendes volt és nagyon figyelmes. Vizitnél ő volt az egyetlen orvos aki azokat is megvizsgálta akik nem nála szültek. Sok sikert!

2009. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj?Én sem fogadtam orvost.Nem is biztos hogy ott lenne a szülésnél,ha fogadtam volna.Szerintem az ügyeletes is mindent megtesz,hogy segítsen.
2009. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj!Így is úgy is fáj,segíteni meg szerintem a szülésznők tudnak a legtöbbet!Nekem ugyan volt fogadott dokim de az előzetes császárom miatt!Sok fogadott le sem sz@@ja a kismamikat,befutnak az utolsó 5 percre és összevarrnak!Tisztelet a kivételnek!!
2009. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt fogadott dokim, de a kislányom 4 héttel hamarabb jött a vártnál, és egyéb elfoglaltságai miatt az ügyeletesnél szültem. Teljesen meg voltam elégedve, kedves, segítőkész volt, másnap is bejött meglátogatni a kórterembe.
2009. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj?Azért van ott,hogy ott legyen,és hogy világra segítse a babádat.Ez a dolga.Én 2-t szültem ügyeletesnél,most a 3.-at várom,és most sincs fogadott orvosom.Bár szülésznőt választottam.Megkértem,ha tud jöjjön most is.Én inkább benne bíztam,bízok meg,mint az orvosban,mert ő ott volt velem végig.
2009. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt orvosom, s jó volt a szülésnél az ismerős, megszokott személy. Aztán a 2. gyerek olyan gyorsan jött, hogy nem ért be a kórházba (mármint az orvos). Így maradt az ügyeletes, aki meg annyira béna volt, hogy semmit nem tudott csinálni, így ki is ment, s gyakorlatilag a szülésznővel szültem. Mondjuk 10 perc volt az egész...
2009. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt fogadott orvosom, biztonságot adott, de azt hiszem, akkor sem lett volna gond, ha az ügyeletesnél szülök.

Ha komplikáció van, akkor azért talán megnyugtatóbb, ha van dokid, mert ő jobban figyel rád és pontosan tudja az előzményeket is (nálam sajnos volt, ezért utólag nem bánom, hogy fogadtam orvost, de amikor elment nyaralni mások is vizsgáltak, és nagyon rendesek voltak).

2009. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznék az utolsóhoz:) Ha vmi komplikáltabb eset lettem volna, vagy eleve van vmi betegségem, veszélyeztetett lettem volna stb. akkor biztos választok dokit, hiszen fontos hogy végig kövesse a terhességem, tudja mi hogy alakult.

De így hogy szerencsére semmi bajunk nem volt, ügyeletesnél szültem, rendkívül kedves, normális lelkiismeretes hapsi volt, szülésem után is mindig érdeklődött.

Most a második babát várom, ismét nem fogok fogadni szerintem.

2009. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kétszer voltam veszélyeztetett terhes mindkét alkalommal volt orvosom de az élet úgy hozta h mégis ügyeletes császározott mind a két alkalommal. És csak jót mondhatok, lehet szerencsém volt.
2009. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!