Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győrben ügyeletes orvosnál...

Győrben ügyeletes orvosnál szülni nem nagy felelőtlenség?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék olvasni, hogy érdemes orvost foadni, vagy nem?
2011. nov. 6. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne felelőtlenség? Az ügyeletes orvosnak is ugyanolyan diplomája van,mint a fogadottnak.Csak a fogadott zsebét meg kell tömni,azért,hogy rádnézzen 1* a szülés alatt.
2011. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szülés előtt nagy körkérdést intéztem én is ismerőseim között, és mindenki dícsérte az orvosokat. Én sem fogadtam se orvost, se szülésznőt (mert már szülésznőt is szoktazk), és tényleg nem csalódtam!Már az utolsó vizsgálatoknál (mikor magzatvizet néznek) is találkoztam párral, én mind nagyon alapos, rendes volt, és szülésnél is egy nagyon kedves, ügyes, lelkiismeretes dokit kaptam. (a szülésznő is tündér volt!)Az is igaz, hogy ha rendben megy minden, akkor a dokinak csak a végén van szerepe, szinte mindent a szülésznő csinál.De tényleg nagyon jó dokik vannak, szerintem felesleges külön pénzelni, inkább költsd a babádra!
2011. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Győr nem lehet rosszabb, mint Miskolc, és itt sem felelőtlenség ügyeleten szülni :)
2011. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem volt dokim de az utolsó hetekben elment pont szabira. végül sikerült nála szülnöm mert kihúztam végig és addigra megjött, de azért elmondta, hogy kit hívjak helyette, ha valami van, de azt is mondta, hogy az ügyelettel sincs semmi baj ott általában fiatal lelkes dokik vannak, tényleg tök rendes az összes, én nem halottam panaszt rájuk. És habár az én dokim aznap amúgy is ott volt mikor szültem mégis csak az utolsó 10 percben volt mellettem a kitolásnál meg összevarrt. Több múlik a szülésznőn de ők meg aztán tényleg tündérek voltak velem. a csecsemős nővérekről viszont már nem tudok ilyen jókat írni.. Szóval szerintem sem kell dokit fogadnod ha nem akarsz. Talán az a rosszabb ha hétvégén szülsz akkor kevesebben vannak, vagy akkor ha nagyon sok szülés van aznap mert akkor kevesebbet tudnak figyelni rád. Mikor én szültem előző nap mondta a dokim annyian szültek hogy volt aki a folyosón szült meg egy betegágyon, mert nem volt hely a szülőszobában
2011. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem sem volt orvosom, de szülésznőt fogadtam, mert azt akartam hogy minél természetesebben menjen a szülés és be akartam kerülni az alternatív szülőszobába is. Sikerült! Az ügyeletes orvos is rendes volt, és legalább nem rohant haza dögfáradtan, mint egy pihenő idejéből berángatott orvos. Szóval megérte, a másodiknál sem fogadok majd orvost.
2011. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nyáron szültem Győrben, fogadott orvos és szülésznő mellett. A szobatársam az ügyeleten szült,rendben levezették a szülést, csak ami még vele jár arra már nem kellőképpen figyelnek. A szobatársam gátsebje annyira fájt menni is alig birt,míg én már aznap ültem.
2011. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!