Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházban szüljek?...

Melyik kórházban szüljek? Milyen dokit ajánlanátok? Budapesten érdekelne.

Figyelt kérdés
HOgyan működik ez? Ha tudom, hogy terhes vagyok, felhívom a dokit, akit sokan dícsérnek és ha Ő pl a SOTE-n van, akkor mehetek csak úgy hozzá ezentúl, vagy külön kell fizetni minden vizsgálat után is? Tapasztalatok a kórházakkal, dokikkal kapcsolatban?? Köszi
2011. aug. 26. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a Szt. Iszván khzra esküszöm.2x szültem ott,a 3.-at is ott fogom.Ez bababarát kórház,és nekem nagyon bejön a szemléletük.
2011. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
KÉrlek orvosnevet is írjatok és azt, hogy hogyan lehet Őket felkeresni? csak úgy oda lehet menni, hogy na akkor vizsgáljon meg és lehet magát választom a dokimnak?? :)
2011. aug. 26. 12:42
 3/12 anonim ***** válasza:

Én a Jánosban szültem a másodikat, szerintem jó volt. A harmadikat is ott szeretném.

A dokim is nagyon szuper, a Mom Parkban van a magánrendelője, van uh-gépe is, és nem is olyan drága.

2011. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Bajcsyban szültem, a másodikat is ott fogom. Nekem a kórház volt a lényeg, mert fogadott dokim nem volt, nem is akartam. Ez egy bababarát kórház, van magánszoba, a dolgozók normálisak, és nem a markukat tartják, hanem végzik a dolgukat.
2011. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sote I-en szültem. Ha lesz második, ő is ott fog születni. Bemész és a terhesambulancián jelentkezel (ha már terhes vagy). Ha nincs konkrét orvos, akkor mész ahhoz, akihez éppen kerülsz. Ha van dokid, akkor az asszisztensnek megmondod, hogy xy dokihoz jöttél és akkor hozzá irányítanak. Én Dr. Silhavy Mihályhoz jártam. Péntekenként rendel. Előtte felhívtam és megbeszéltük, hogy megyek hozzá. Nem fizettem alkalmanként, tb-re ment minden vizsgálat. Szülés után fizettem, de nem tartotta a markát. Jó doki, én meg voltam vele elégedve.
2011. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jánosban szültem, mindennel elégedett voltam,bátran ajánlom.
2011. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én az Uzsokiban szültem kétszer is. Gyönyörűen fel van újítva, minden nagyon szép. ÉS a szülőszoba is nagyon szépen felszerelt, (bordásfal, kád, labdák, minden van. Bármikor be lehet menni körülnézni. A dolgozók is nagyon figyelmesek, kedvesek, nem várják el, hogy fizess nekik. Dr Lajis Tímeánál szültem. Ő egy fiatal életvidám 30-as orvos. Nagyon érti a dolgát, és a szülés alatt végig velem volt, ha lesz egy harmadik, azt tuti nála szülöm majd. Nincs magánrendelése (legalábbis akkor nem volt), így én a kórházba jártam vizsgálatokra, ez pedig ingyenes.
2011. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mávban szültem anno, mindennel és mindenkivel meg voltam elégedve!
2011. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Huh, mindenki mást mondott :D :D Nagyon köszönöm a válaszokat és azoknak külön, akik minden kérdésemre válaszoltak! :) Majd akkor még kitalálom! Azért még jöhetnek a tapasztalatok :) :) Köszi!
2011. aug. 26. 18:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Szent István v Szent Imre. Ebben a kettőben kaphatod a legjobb ellátást, emberszámba vesznek, profik, itt a legnagyobb esélyed a sérülésmentes szülésre.
2011. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!