Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek fogadott orvosa volt...

Akinek fogadott orvosa volt de ő mégsem volt ott szüléskor, hogy bánt vele az ügyeletes doki?

Figyelt kérdés
Azt most hagyjuk hogy az ügyeletes is köteles levezetni a szülést stb., ezzel tisztában vagyok, de érdekelne hogyan viszonyulnak másik orvos magánbetegéhez ha arra sor kerül.
2011. aug. 27. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A NAAAgy szerencsén múlik, hogy hogy fog veled bánni....SAJNA:)
2011. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
na most én is ettől tartok :( a dokim akihez magánba jártam eddig 38 hétig...eltörte a kezét, van egy helyettese...még nem találkoztam vele, de kedden terminus, hát nem tudom mire számítsak, félek :(
2011. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm így járt, nem ért be a dokija. Mivel tudták, hogy van fogadott orvosa, az ügyeletes is nagyon kedves volt vele és a szülésznő is. De hozzáteszem, igaza van annak, aki azt mondja, hogy ez is csak a szerencse kérdése, sajnos nem garancia semmire.
2011. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én így jártam 6 évvel ezelőtt... :S Nem jött be a dokim a szüléshez éjszaka,pedig nem igazán tudta megmagyarázni miért nem ér rá... Így én is az ügyeletes dokinál szültem,és két szülésznőnél,mert szülés közbe volt műszakváltás...


Le a kalappal mindegyik előtt,a két szülésznő és a doki előtt is,nekem szó szerint kinyalták a seggem,szülés közbe is,és a doki még akkor is mikor bent feküdtem a gyerekkel,amikor csak tudott jött be hozzám,hogy hogy vagyok. De a fogadott dokim,annyira nézett be hozzám,hogy elnézést kérjen... Kicsit rosszul esett


Most a második babámat várom és a mostani fogadott dokim,az aki annak idején ügyelet közbe szülesztett meg :)

2011. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem nagyon rendesek voltak, vagy mert amúgy is azok, vagy gondolhatták hogy ideges vagyok mert nincs ott a dokim. Pedig nem voltam :)

Ill. szerintem -már ha olyan a doki akinél ez számít-, akkor tudja hogy fizetőképes vagy, és ez is segíthet a jó hangulatban.....

2011. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én imádtam az ügyeletes dokimat!!!! igaz volt fogadott orvosom, de szülés előtt viszamondtam ,mert nem tudtam volna kifizetni :( így lett ügyeletes... nagyon tartottam tőle, de nagyon szülésem volt!!!!
2011. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt a kórházban egy olyan orvos, aki utálta az én fogadott dokimat, nem is titkoltan. Én csak merő véletlenségből ultrahangon voltam nála, de már azt sem csinálta meg, illetve visszarendelt, amikor nem is volt rendelési ideje. Mondjuk ő a barátnőm gyerekét egy életre elintézte, habár ő, jó az ügyeletes is, köteles levezetni a szülést felkiáltással ment a kórházba-na megtapasztalta, ha nem akarja, nem vezeti le.

De rajta kívül, egyébként mindenki nagyon kedves volt és szó szerint körbeugráltak. De úgy gondolom, az alaptermészetük ilyen.

2011. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!