Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-hetes pocakos vagyok!...

14-hetes pocakos vagyok! Magán dokihoz járok, akiben nagyon megbízok "imádom"! Szüléskor muszály szülésznöt is fogadni? Vagy jó az ügyeletes is? Tapasztalatokat szeretnék!

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vittem a fogadott szülésznőmet, akivel elötte picit megismerkedtünk, így jó érzés volt, hogy ő van ott velem! És hát a lényeget úgyis ő csinálja, a doki csak vág, varr, rendbetesz! Szülésznő előkészít, segíti a babát megszületni, aztán téged is lemos, segít a szobádba menni, az első szopinál is sokat jelent...
2008. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is "csak" a doki volt fogadott, és nagyon normális, segítőkész szülésznőt fogtam ki! Bár szerintem a szülésznők normálisak, ha nem nyavalyogsz!
2008. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Én nagyon sok szülést láttam(gyakorlaton).Nem tapasztaltam azt,hogy az orvos nincs ott veled.Persze nem ül melléd kinlodni,de amikor tud ott van.A szülésznőnek meg tényleg ez a dolga,akik álltalában nagyon kedvesek.Nem muszály szülésznőt fogadni,csak nem kell roluk megfeledkezni,másnem ajándék csomagot adni.Én jobb szeretnék egy orvosban bízni.
2008. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!