Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fog e 2-3 hónap csúszással is...

Fog e 2-3 hónap csúszással is fogadni az elvileg 6 hetes kontrolon Dr. Szabó László vagy esetleg lekezelő lesz-e vagy egyáltalán nem is fog fogadni? Vagy mire számítsak?

Figyelt kérdés
Olyan embert keresek aki ismeri a Szabó László dokit a kistarcsai kórházból. Elég ciki a problémám de karácsonykor szültem nála és a 6 hetes kontrollra február elején kellett volna elmennem a magánrendelésére és egyúttal akkor kellett volna kifizetnem a szülést is. Viszont sajnos olyan rossz anyagi helyzetbe kerültem a családommal együtt hogy úgy néz ki még csak most sikerül összeszednem a szülésre a pénzt.
2011. ápr. 10. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értelek, akkor nem adtál volna annyit és kész, a doki nem halt volna éhen.
2011. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kért pénzt a szülésért,vagy csak te akarsz adni?

Megvolt beszélve,hogy fizetsz?

Ha igen akkor ciki,de nem olyan nagy probléma,hogy emiatt idegeskedj,ahogy előttem is irták,nem hal éhen a pénzed nélkül:)

Fogadni tuti fog.

2011. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ő felétek az egyetlen nőgyógyász? Mert ha nem, ezen ne idegeskedj, mehetsz máshoz is.
2011. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első

elmész az SZTK-ba megmondod, hogy szültél és jöttél kontrollra

az orvosdnak meg max küldesz egy apró ajándékot

2011. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ismerem a doktor utar, bár nem szülnék nála. Miért nem mész más dokihoz? Akkor kikerülöd ezt a problémát. Ott meg elmondhatod őszintén, miért csak most jöttél.
2011. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából tudom hogy van más doki is csak valahogy a lelkiismeretem nem engedné hogy ne fizessem ki. Mivel felfogadtuk őt választott orvosnak és meg is mondta hogy mennyit kér a szülésért.Nagyon tanácstalan vagyok hogy mit csináljak. Igazából végig megvoltam vele elégedve csak tartok a lekezelő hozzáállástól ahhoz hogy ilyen későn megyek el a kontrollra meg a kifizetésre. Mit tegyek?
2011. ápr. 11. 23:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj el, mondd el neki nyíltan, miért csak most tudtál jönni, és mindenféleképpen szeretted volna megköszönni a szülést, de ezt korában sajnos nem tehetted meg. Ha ezek után lekezelő, ki tudod bírni azt a néhány perces vizsgálatot, d megnyugszik a lelkiismereted. Hisz őszinte voltál és megköszönted a szülést is. Anyagilag és szóban is.
2011. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kit ajánlanátok szülész-nőgyógyászt kistarcsa-gödöllő térségből illetve veresegyház térségből?? lehet magánrendelés is.
2011. ápr. 12. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!