Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Komoly bajom lehet? Érdekesen...

Komoly bajom lehet? Érdekesen érzem magam az utóbbi 3 hétben. Tegnap délután csak úgy hirtelen, rámjött egy erős gyomorgörcs/mint hasmenésnél/, elmentem wc-re, de semmi, elmúlt 1-2 perc alatt, utána a derekem majd leszakadt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Azóta se változott sokat,mindig fáj,nyilal,gyomrom tájékán,vagy körülötte.Minden evés után gyenge hányingerem van,érzékeny vagyok a szagokra,mindent megérzek.Az alhasam is folyton fáj,mikor erősebben,mikor kevésbé.Néha úgy érzem bizsereg belül a pocim.A menzimnek 1 hét múlva kellene megjöjjön,nem szoktam rosszul lenni előtte..
2010. jún. 26. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt így nem lehet megállapítani. Ezért jobb, ha minél hamarabb elmész orvoshoz!
2010. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy nem lehet!!Reménykedtem,hogy járt már valaki hasonlókép,és megnyugtat!


Mégis milyen orvoshoz menjek?szakorvosra gondolok.

2010. jún. 26. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt a háziorvoshoz menj, ő majd megviszgál, és eldönti hova küld tovább.
2010. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég nagy streszben élek,gyermekelhelyezés közepe!!Ő kapásból azt mondaná e miatt,dolgozik bennem az ideg...
2010. jún. 26. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet akár IBS, azaz érzékeny bél szindróma. Ez nem is betegség, csak tünet és általában stressz alapon alakul ki.
2010. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi ,de nem lehetséges ,hzogy terhes vagy?
2010. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Terhesség?nekem is eszembe jutott,nincs kizárva.Már késik 6 napja...Tesztet nem csinálok,majd csak később.Volt már olyan,hogy 10 napot is késett..
2010. júl. 5. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!