Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Komoly baj? Fiú vagyok, és...

Komoly baj? Fiú vagyok, és erős vizelési ingerem van, amikor meg elmek vcre, akk meg csíp miközben vizelek, és néha kis vér is jön, meg ilyen furcsa véres valami is:' (

Figyelt kérdés
pls akinek van komoly válasza,csak az írja le, aki meg ilyennel viccelődik, nem tudja komolyan venni,az meg rohadjon meg. csak értelmes válaszokat pls
2010. dec. 16. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Felfáztál. Mindenképpen menj el az urológiára,kapsz rá gyógyszert és néhány nap alatt meggyógyulsz. Mellette igyál nagyon sok folyadékot. Ha elbagatelizálod, még a veséidre is ráhúzódhat a gyulladás és az már sokkal komolyabb baj, úgyhogy irány a doki!
2010. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony, úgy ahogy előttem írták. Doki legott!!!
2010. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felfáztál. A háziorvoshoz is elmehetsz, nem kell rögtön az urológiára rohanni. :)
2010. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2010. dec. 17. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!