Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Epidurális érzéstelenítés,...

Epidurális érzéstelenítés, hogyan zajlik a Dél-Pesti Jahn Ferenc Kórházban?

Figyelt kérdés
Megnyugtatna a gondolat, hogy bármikor kérhetem, de hallottam valami olyan rémhírt, hogy ha este vagy hétvégén szülnék akkor nincs anesztes orvos, így nincs aki beadja. Remélem ez nincs így.
2011. szept. 3. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ebben konkrétan nem tudok segíteni,ne haragudj!!!

Nekem egyik szülésemnél sem volt rá szükség így az első szülésnél tapasztaltakat írom le.

Szóval eszembe sem volt hogy kérjek,mikor beszélgettük a szülésznővel és szóba jött.Akkor jutott eszembe hogy jé tényleg még van ez a lehetőség is.És mondtam neki mikor kérhetek,azt mondta már nem mert 2 vagy 3 ujjnyira ki voltam tágulva és ilyenkor már nem adják,hogy miért nem tudom.Szerintem azért mert ha fölgyorsulnak a dolgok és akkor a kitolást nem érzed vagy nem tudom csak ez a tippem.

2011. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nekem van tapasztalatom.. én úgy voltam vele, hogy valószínű nem kérek, de sose lehet tudni. Aztán mikor szülésre került a sor, egy szép szerdán, délután már igencsak kértem volna, de azt mondták, hogy nincs szabad orvos aki beadja.. pedig én is orvos vagyok, de így sem kaptam..
2011. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én este 11kor kerültem császárra és volt aki beadja! Ne aggódj!:)
2012. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!