Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi és milyen betétet...

Mennyi és milyen betétet vigyek a kórházba? Mennyire vérzik az anyuka szülés után és hány napig?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hétig véreztem, elég erősen. Általában a legnagyobb betéteket hozták a kismamák, volt olyan, aki egyenesen inkontinencia betétet.

A kórházban adtak vattát, de én attól viszketek.

Tankolj fel, hogy ne érjen kellemetlen meglepetés!

2009. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tena Ladyt vittem 1 csomaggal,3 db halos bugyit,es 1 csomag always betetet,a legnagyobbat.Otthon elfogyott meg 1,5 csomag always 5 cseppes betet.18 napja szultem,mar csak tisztasagit hasznalok itthon.Ugyhogy szerelkezzel fel boven.
2009. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen erősen és hány napig,szerintem egyénenként változik.Az erőssége pedig attól is,mennyire volt nehéz szülésed.Én tennát vettem a patikába,de szerencsére én nem nagyon véreztem,elég volt a Coopos,de vettem Libresset is.
2009. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is Tena Lady-t vittem. szükségem is volt rá. Én kicsivel több, mint egy hónapig véreztem, abból 2 hétig folyamatosan kellett a Tena. Pedig császárral szültem. Sajna a mensim is elég erős maradt, így akkor is arra kényszerülök az első 2-3 napban. Volt azonban olyan anyuka is, aki a hazaengedésnél már alig vérezgetett.
2009. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is Tena Ladyt vittem. Egy csomaggal, meg egy 5 db-s eldobható bugyi csomagot. Itthon már elég volt a legnagyobb always is. Én 2 hétig véreztem. 9hós manó anyukája
2009. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Császárral szültem, alig alig véreztem, egy egy csepp volt, de az 7 hétig tartott. Vittem egy csomag inkontinencia betétet, egy csomag alway éjszakait, s elkellett küldenem a páromat hogy vegyen tisztasági betétet, mert kellemetlen volt az a nagy betét, mikor nem is véreztem szinte.
2009. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Császárral szültem, tena lady normalt vittem, de ott adtak ennél nagyobbat az örzőben, így első nap azt használtam de kellett is, aztán pár napig a vittet, és utána kb másfél hétig normál Libresset, itthon még egy hétig tisztasági betétet.Embere válogatja mennyire vérzel én csak első nap véreztem nagyon, de akkor tényleg a többi nap normál menstruációs vérzés, de mivel ilyen vérzésem még sosem volt nem mertem tena normál helyett másikat használni.
2009. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legnagyobb Tena Lady kellett, iszonyatosan véreztem, úgy 3 hétig. Szédelegtem is. 6 hetet mondanak a regenerálódásra, hát nekem az is tovább tartott!
2009. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!