Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hogy és mitől repedt...

Kinek hogy és mitől repedt meg a burok és folyt el a magzatvíz? Hányadik héten?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy pl.lehajolt,vagy takarított,felemelt valamit,állt a buszon...stb...Kíváncsi vagyok mik lehetnek az okok amikre figyelni kell stb...

36 hkm.


2011. szept. 7. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem 38hetesen éppen a mosógépet pakoltam meg a szennyes ruhákkal mikor lehajoltam és pukkanást hallottam,azt hittem bepisiltem,de nem a magzatvíz volt.7óra múlva megszületett a kisfiúnk!:)
2011. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38 hetes voltam az első babámmal, éppen kórházban voltam cukor diéta ellenőrzésen. Éjjel kettőkor arra ébredtem, hogy fáj a hasam. Gondoltam nagyon kell pisilni...Fölálltam és folyt a víz. Helyben voltam, átsétáltam a szülőszobára. Reggel fél kilencre meglett az első kisfiam. ;)
2011. szept. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

éjjel 1-kor hullafáradtan lefeküdtem. 1.30-kor elöntött a víz. 38. héten. Még el sem tudtam aludni:(

Nem tudom, mennyit számít, előtte horrorfilmet néztem és csempét fugáztam.

2011. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tényleg ki lehet jelenteni, hogy a burokrepedések többsége éjjel, ágyban párnák közt történik.
2011. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Akkor bezerzek 1 gumilepedőt :-))
2011. szept. 8. 20:26
 16/16 Barbara8282 válasza:
Szia én a 38 adklik héten éjfél tàjt pisilni mentem és mikor mentem volna vissza a szobába folyt még ki belőlem és visszamentem a vécére aztán megint mentem volna vissza a szobába megint volt aztán rájöttem hogy a magzatvíz
2018. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!