Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet észrevenni, ha...

Hogyan lehet észrevenni, ha szivárog a magzatvíz, hányadik héttől fordulhat ez elő?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Magzatvíz szivárgás rosszabb esetben sajnos bármikor előfordulhat.

A 36.héttől figyelni kel rá,mert olyankor már érett a magzat bármikor megszülethet.

Maga a szivárgás áttetsző színő szagtalan folyadék az érzés a vizeletürítésre hasonlít.

Ha arra gyanakszol akkor egy száraz zsebkendő törlőkendő segíthet,hogy megtudd.Tedd magad alá és figyeld,hogy nedves lesz-e.Ha igen akkor menj a nődokihoz,ő tudja mit kell tenni.

Sok sikert és boldog baba várárst!

2008. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem attól is függ hogy hány hetes vagy..mert ha már a terhesség vége felé jársz,akkor gondolhatsz a magzatvízre,ha érzed,hogy vmi nem oké..Ha még kora terhes vagy,akkoris szivároghat a magzatvíz,csak akkor mástól.Legtöbbször egyébként fertőzéstől,de az nem tiszta víz általában..Amugy szerintem nem könnyű megkülömböztetni a magzatvízszivárgást a vizeletszivárgástól,a legbiztosabb ha doki látja,mert ő tud pontosat mondani,vagy tudsz venni a gyógyszertárban lakmuszpapírt az megmutatja ha a magzatvíz szivárogna esetleg...Lehet hogy itt fogják neked írni,hogy vegyél magzatvíz kimutatására való betétet,de AZT NE IS KERESD,mert már 1000éve nem kapható.
2008. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a száraz zsepi nem a legjobb megoldás,mert én is azt csináltam,az is nedves lett,azt hittem magzatvíz,teljes pánikba voltam,és mégsem az volt,csak vizelet....pedig nem volt pisi szagú sem,és sárga sem....
2008. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!