Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik 1. gyerekuket a kiirt...

Akik 1. gyerekuket a kiirt idopont elott szultek ugy, hogy a szules maga magzatviz elfolyassal vagy szivargassal kezdodott, annal a 2. tobbedik szules hogy indult be, hanyadik heten?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első babámnál 1 héttel a kiírt időpont előtt elfolyt a magzatvíz, még aznap este megszületett. A második szülésem fájásokkal indult a kiírás után 3 nappal, a harmadik szintén fájásokkal a kiírás után 11 nappal. Mindkettőnél a kórházban repesztettek burkot.
2011. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!
2011. máj. 9. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Decemberben szültem, 6 nappal a kiírt időpont előtt...a kórházban vizsgálat közben folyt el a magzatvíz:))))

Szerencsém volt:))

2011. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első szülésemnél a 39. héten elfolyt a magzatvíz, és másnap délután megcsászároztak. A második szülésemnél a 38. héten szintén elfolyt a magzatvíz, és ő természetes úton született.
2011. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első kislányomat 37+4 napra szültem, fájásokkal indult, a szülőágyon folyt el a magzatvíz, kisebbik lányomat 38+1 napra szültem, szintén fájásokkal indult, ekkor burkot repesztett a doki.
2011. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemmel idő előtt megrepedt a burok, a lányomnál 10, a fiamnál 9 nappal korábban.
2011. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első lányomnál 39+2 napra folyt el a magzatvíz.

A második lányomnál 41 hétre szültem, és burkot repesztettek.

2011. máj. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!