Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy azért nem szülök...

Lehet hogy azért nem szülök még, "tartom" magam a 1,5 éves lányom miatt?

Figyelt kérdés
Itthon van még velünk. Egyedül látom őt el(nagyszülők 300 km-re). Nem egyszerű. A férjem dolgozik. TEgnap éjjel is már erős görcseim voltak, de elmúlt. Ma ideutaznak mamáék, elviszik őt. Lehet, hogy tudat alatt nem mertem szülni, mert az volt bennem, hogy mi lesz ha még itthon van? Mit csinálok vele?
2011. szept. 9. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet.

Én a Szentestét szerettem volna mindenképpen itthon tölteni a nagyobbik gyermekemmel. Kósza görcseim voltak, de tartottam magam, és amúgy is elterelte a figyelmemet a sok teendő, ünneplés stb.

Nagyon megkönnyebbültem, mikor elmúlt a karácsony, és láthattam az ünnepek alatt a gyerekem mosolyát, örömét.

Január 6-án szültem, spontán.

Sok szerencsét kívánok neked!!

2011. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az könnyen meglehet,hogy csak a tudatod nem engedi ki a babát. Vagy a baba nem akar még kibújni.


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,39hkm

2011. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálam is hasonló volt, szombaton kellett leadni egy pályázatot, egész héten azért imádkoztam hogy tudjam befejezni, na befejeztem és mentem szülni!
2011. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én a másfél éves lányom névnaján itthon akartam lenni. úgy voltam, hogy vagy addigra már jöjjek haza a kh-ból, vagy műsnap menjek szülni.

a névnapján este 8-kor lefektettük, és mentünk szülni :) 10-kor már kint volt a kistesó :)


hogy tervezitej? bemegy meglátogatni?

mi nagyon féltünk, hogy nagy sírás lesz, ha jönnek el apával, de nem. jött a mama is velük, és semmi probléma nem volt. én ajánlom, hogy menjen be ő is, és így nem fog keresni, merre vagy.


sok boldogságot, meg jó egészséget nektek!

2011. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm, h válaszoltatok. A lányom már jó kezekben van, uh szülhetek. :-) Tervezzük, hogy bejön hozzám, mig bent vagyunk a kistesóval, igen.

Amikor végleg hozzuk haza, akkor oda természetesen jön, mert azt mondtuk neki, hogy ő a nagylány, és ő hozza haza a kistestvérét. hát akkor szoritsatok lányok, hogy hamar meglegyen....:-)

2011. szept. 9. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor szorítsunk egymásnak!! :-D


üdv:2gyerkőcös,39heteske

2011. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szorítok Neked és az utolsó válaszolónak is!

Majd írjátok meg, ha megvan a baba :)


Könnyű, gyors szülést! Igazából irigyellek, olyan nagyon nagy boldogság a szülés! Mi már teljesítettük a tervet (2 baba), de amúgy olyan szívesen lennék újra várandós és szülnék... :)


Drukkolok!

2011. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!