Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor szülök már? (Kérdésed...

Mikor szülök már? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

kedden - szám körül kezdtem dagadni - nagyszülő látta meg pár öreg (az egész utca :D)

Szerdán már a védőnő is és az előbbi személyek is megjegyezték, hogy dagad az arcom is .

Tegnap azt hittük beindult, de abba maradt, derék fájás - keményedés egész nap.

Ma már húúú de szét vagy csúszva, szülés lesz.. :D de még mindig semmi.

Ma már májfoltokat is felfedeztek a dagadt arcomon :))


Mikor indul már meg ez a kis nudli?:)

hány nap a dagadástól?


2011. szept. 15. 19:19
 1/8 A kérdező kommentje:
hasam 3 hete lent van, lassan a bokámon hordom.. :))
2011. szept. 15. 19:21
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nagymama (nem hozzánk tartozik) mondta szombati napon, hogy látszik az arcomon (akkor találkoztunk először), hogy a következő hétvégét már nem egyben töltöm. Csütörtök hajnalra megszültem.
2011. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

3 napja dagadok, másutt nem vizesedek- dagadok.

3. lurkó :)

tegnap ahogy jött a front és amiket éreztem mindenki számított a hajnali szülésre, én is "megijedtem" és gyorsan összeraktam még a baba hazahozásához szükséges cuccot is :)

erre elmúlt minden :)


farcsontom fáj folyamatosan illetve mintha folyton pisilni kéne, még akkor is mikor felálltam a wcről.. :D

mozgása nagyon megváltozott, keveset mozog és ahogy érzem helye se nagyon van..


szüülnék.. :)))

tudom sokan vannak még így a végén.. :)

2011. szept. 15. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok!
2011. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
36+2 naposan dinnye fejjel néger szájjal és a két tenyerem is befért a cicim meg a pocim közé,derék fájás szeméremcsontom is fájt feszült midnenem...húú nem sokára baba lesz kb 30-an megállapitották,sőt másnap dokihoz kellett menjek aki azt mondta h mi ma még találkozunk mert ő lesz az ügyeletes is.hát nem jött be senkinek:)39+6.napon szültem :)
2011. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
háát, egy hét kellett, tegnap hajnalban megszületett:-)
2011. szept. 22. 06:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Jól Vagytok? Hogy ment?
2011. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-) jól ment ahhoz képest)) kiszámoltam rendesen a dolgot, meg is jegyezte a szülésznő,hogy jó hogy nem a mentőben szültem meg:-D fél órás úton 10 fájás, 4 ujjnyival vettek fel. Mire a doki leért gátvédelemmel jött a bébi:-) kis kezét fent tartva,így picit repedtem, de nem vészes. Végre ma hajnalban mérhetőt szopizott is, ugyhogy örülök:-) egyébként harmadik fiúként jött:-) majdnem kislány:-D de többet nem vállalok. Elég a 4 pasi a családban:-D
2011. szept. 23. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!