Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nagyon kevés szülés van...

Ha nagyon kevés szülés van épp amikor szülök, megoldható hogy egyedül legyek a szobában a csecsemős osztályon (ÁEK-ban)?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Általába egy szobába szeretik tenni az anyukákat,de azért megkérdezheted.Ott nincs külön magán szoba?

Van ahol van és pár ezer forintért cserébe végig egyedül lehetsz.

2011. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsen, megszűntették.

3 ágyas szobák vannak, meg egy darab 2 ágyas.

2011. szept. 28. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:

De miért akarsz egyedül lenni egyébként?

Én is egyedül szerettem volna lenni szülés után, de nagyon örültem végül, hogy van kivel megbeszélni az átélt dolgokról.3 nap alatt a csajokkal nagyon sok eszme cserét folytattunk, és beszélgettünk!

De szerintem ezt nem lehet kiszámolni, hogy pont kevesen szülnek, mert jön egy front, vagy telihold vagy bármi, és a kismamák csak úgy tódulnak szülni!!!

2011. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem lehet kiszámolni.

Azért kérdeztem meg itt, mert hátha van anyuka aki nemrégiben szült ott és tud erről valamit.


Én első babával ott egyedül voltam egy szobában, de az csak a véletlen műve volt. Egy komplikáció miatt kerültem külön, és úgy is maradtam. Hosszú sztori.

És én imádtam egyedül lenni csak ketten a babával, és bár nem volt tapasztalatom, nem is kellett mások segítsége,és beszélgetni sem akartam senkivel, csak a babára fiyeltem.


Ráadásul én nem tudok aludni zajban akkor sem ha hulla fáradt vagyok, és attól tartok hoyg 3 nap közös szobában után úgy kell felmosni a padlóról a kialvatlanság miatt. És én sem szeretek zavarni senkit, ha éjjel esetleg lomotolnék, vagy neadja ég fejni kell stb..


Szóval én jobban örülnék, ha lehetne..

2011. szept. 28. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is épp ezen agyalok már hetek óta,ugyan ez a problémám az ÁEK-val, de szerintem elég kevés esélye van a külön szobának. Én úgy hallottam van valami VIP részleg, de horror ára van.
2011. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én meg úgy tudom hogy amikor az átalakítások-összevonások voltak, akkor megszűntették ezt a VIP részleget (ami egy egyágyas szoba volt).

Majd rákérdezek a dokimnál.

2011. szept. 29. 09:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Már tényleg nincs külön szoba. Én tavaly szültem ott júliusban. Szerintem kérdezz rá, ha van magán orvosod, akkor nála. Tavaly amikor én szültem, annyian szültek, hogy mellém is császárosokat raktak. Jó babavárást.
2011. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!